« vorige maand  vandaag  volgende maand »

FEBRUARI 2019

ZATERDAG, 2 FEBRUARI 2019

SVZ JO11-1 - Annen JO11-2 (zaal)

Locatie: Burgemeester Lambershal, Annen
Aanvang wedstrijd: 15.40 uur   
Vertrek: 15.00 uur
Vervoer: Hartlief, Scholte Aalbes, Schadenberg
Leider: Jan Schadenberg

BSVV JO11-1 - SVZ JO11-1 (zaal)

Locatie: Burgemeester Lambershal, Annen
Aanvang wedstrijd: 16.20 uur   
Leider: Jan Schadenberg

Smilde '94 JO9-2 - SVZ JO9-1 (zaal)

Locatie: De Goorns, Gieten
Aanvang wedstrijd: 9.15 uur   
Leider: Jorrit en Karin

Verdere info via de leiders

HH Combi JO9-1 - SVZ JO9-1 (zaal)

Locatie: De Goorns, Gieten
Aanvang wedstrijd: 9.45 uur   
Leider: Jorrit en Karin

Verdere info via de leiders

ZONDAG, 3 FEBRUARI 2019

Kwiek 1 - SVZ 1

Locatie: Sportpark De Kalkwijck
Aanvang wedstrijd: 14:00 uur   

ZATERDAG, 9 FEBRUARI 2019

SVZ MO17-1 - SVO BDE MO17-1

Locatie: Sportpark Zeijen
Aanvang wedstrijd: 11:15 uur   
Vertrek: 10:30 uur
Vervoer: NVT
Scheidsrechter: A. Tatar
Grensrechter: Weurding
Leider: Robert, Akkelien

SVZ JO11-1G - Gieten JO 11-2

Aanvang wedstrijd: 10:00 uur   
Aanwezig: 09:30 uur
Scheidsrechter: ?
Leider: Jan Schadenberg

ZATERDAG, 9 FEBRUARI 2019

Zuidhorn JO13-3 - SVZ JO13-1M

Locatie: Sportpark Johan Smitpark, Zuidhorn
Aanvang wedstrijd: 10.30 uur   
Leider: Tom

Verdere info via de leider

SVZ JO11-1 - Gieten JO11-2

Locatie: Sportpark Zeijen
Aanvang wedstrijd: 10.00 uur   
Leider: Jan Schadenberg

Verdere info via de leider

Annen JO9-1 - SVZ JO91G

Locatie: Sportpark De Hofakkers, Annen
Aanvang wedstrijd: 9.00 uur   
Leider: Jorrit en Karin

Verdere info via de leiders

SVZ MO17-1 - SVOBDE MO17-1

Locatie: Sportpark Zeijen
Aanvang wedstrijd: 11.15 uur   
Leider: Akkelien, Bianca en Robert

Verdere info via de leiders

ZONDAG, 10 FEBRUARI 2019

SVZ 1 - VAKO 1

Locatie: Sportpark Zeyen
Aanvang wedstrijd: 14:00 uur   
Wedstrijdbal aangeboden door: Tamminga Administratie V.O.F.

SVZ 2 - Nieuw Buinen 3

Locatie: ZEIJEN
Aanvang wedstrijd: 10:00 uur   
Leider: Anne en Egbert

ZATERDAG, 16 FEBRUARI 2019

ZNC JO11-2G - SVZ JO11-1G

Aanvang wedstrijd: 10:30 uur   
Vertrek: 09:30 uur
Vervoer: Schadenberg, Brugging, Bonder
Leider: Jan Schadenberg

ZATERDAG, 16 FEBRUARI 2019

ZNC JO11-2G - SVZ JO11-1G

Locatie: Sportpark Heiligelaan, Zuidbroek
Aanvang wedstrijd: 10.30 uur   
Leider: Jan Schadenberg

Verdere info via de leider

SVZ JO9-1G - Glimmen JO9-1

Locatie: Sportpark Zeijen
Aanvang wedstrijd: 9.00 uur   
Leider: Jorrit en Karin

Verdere info via de leiders

SPW MO17-1 - SVZ MO17-1

Locatie: Sportpark Noord, Stadskanaal
Aanvang wedstrijd: 11.00 uur   
Leider: Akkelien, Bianca en Robert

Verdere info via de leiders

SVZ JO13-1M - NEC Delfzijl JO13-3

Locatie: Sportpark Zeijen
Aanvang wedstrijd: 10.00 uur   
Leider: Tom

Verdere info via de leider

ZONDAG, 17 FEBRUARI 2019

Nieuw Roden 1 - SVZ 1

Locatie: Sportpark Nieuw Roden
Aanvang wedstrijd: 14:00 uur   

Tynaarlo 4 - SVZ 2

Locatie: TYNAARLO
Aanvang wedstrijd: 10:00 uur   
Leider: Anne en Egbert

ZONDAG, 24 FEBRUARI 2019

SVZ 1 - Muntendam 1

Locatie: Sportpark Zeyen
Aanvang wedstrijd: 14:00 uur   

Wedstrijdbal aangeboden door: Bakkerij Fledderus B.V.

Buinen 3 - SVZ 2

Locatie: Sportpark De Woerd BUINEN
Aanvang wedstrijd: 10:00 uur   
Leider: Anne en Egbert