« vorige maand  vandaag  volgende maand »

DECEMBER 2018

ZATERDAG, 1 DECEMBER 2018

Tynaarlo JO9-2 - SVZ JO9-1

Locatie: Sportpark De Spil, Tynaarlo
Aanvang wedstrijd: 09:00 uur   
Vertrek: 8.15 uur
Vervoer: Brian, Veneklaas Slots, Dagtekin
Leider: Jorrit en Karin

SVZ JO11-1G - ACV JO11-3

Locatie: ZEIJEN
Aanvang wedstrijd: 10.00 uur   
Aanwezig: 09.30 uur
Scheidsrechter: Fokke Bruinsma
Leider: Jan Schadenberg
0265 Onder 11 competitie (najaar)

SVZ MO17-1 - Gorecht MO17-1

Locatie: ZEIJEN
Aanvang wedstrijd: 11:15 uur   
Aanwezig: 10.30
Scheidsrechter: A. Tatar
Grensrechter: Van Dam
Leider: Robert, Akkelien

ZONDAG, 2 DECEMBER 2018

SVZ 1 - Amicitia VMC 1

Locatie: Sportpark Zeyen
Aanvang wedstrijd: 14:00 uur   
Wedstrijdbal aangeboden door: Coop Norg Spithorst

SVZ 2 - Annen 6

Locatie: ZEIJEN
Aanvang wedstrijd: 10:00 uur   
Leider: Anne en Egbert

ZATERDAG, 8 DECEMBER 2018

SVZ JO9-1 - Asser Boys JO9-2

Locatie: ZEIJEN
Aanvang wedstrijd: 09:00 uur   
Aanwezig: 8.30 uur
Leider: Jorrit en Karin

Muntendam JO13-2G - SVZ JO13-1M

Locatie: MUNTENDAM
Aanvang wedstrijd: 09:00 uur   
Leider: Tom

Verdere info via de leider

SV Haulerwijk JO11-2G - SVZ JO11-1G

Locatie: Sportpark De Hichte, Haulerwijk
Aanvang wedstrijd: 9.00 uur   
Vertrek: 8.00 uur
Vervoer: Schadenberg, Brugging,Kemp
Leider: Jan Schadenberg

ZONDAG, 9 DECEMBER 2018

HSC 1 - SVZ 1

Locatie: Sportpark Henk Bruins Sappemeer
Aanvang wedstrijd: 14:00 uur   

WOENSDAG, 12 DECEMBER 2018

SVZ JO13-1M - CEC JO13-2G

Locatie: ZEIJEN
Aanvang wedstrijd: 19:00 uur   
Leider: Tom

GEWIJZIGD Verdere info via de leider

ZATERDAG, 15 DECEMBER 2018

Helpman MO17-2 - SVZ MO17-1

Locatie: Sportpark Stadion Esserberg HAREN GN
Aanvang wedstrijd: 10.30 uur   
Vertrek: ??
Vervoer: Weurding, Stenvert, Van Dam, Krijthe, Takens
Grensrechter: Weurding
Leider: Akkelien, Bianca

GEWIJZIGD, Verdere info via leider

ZATERDAG, 15 DECEMBER 2018

SVZ JO13-1 - LTC JO13-3 (zaal)

Locatie: Sporthal Peelo, Assen
Aanvang wedstrijd: 12.00 uur   
Leider: Tom

Verdere info via leider

SVZ JO13-1M - Meeden JO13-1

Locatie: Sportpark Zeijen
Aanvang wedstrijd: 10.00 uur   
Leider: Tom

Verdere info via de leider

Tynaarlo JO13-2 - SVZ JO13-1 (zaal)

Locatie: Sporthal Peelo, Assen
Aanvang wedstrijd: 12.50 uur   
Leider: Tom

Verdere info via de leider

SVZ JO11-1 - VAKO JO11-3 (zaal)

Locatie: De Kamp, Vries
Aanvang wedstrijd: 15.20 uur   
Leider: Jan Schadenberg

Verdere info via leider

Annen JO11-2 - SVZ JO11-1 (zaal)

Locatie: De Kamp, Vries
Aanvang wedstrijd: 16.40 uur   
Leider: Jan Schadenberg

Verdere info via leider

SVZ JO9-1 - BSVV JO9-1 (zaal)

Locatie: Kloosterveste, Kloosterveen
Aanvang wedstrijd: 14.00 uur   
Leider: Jorrit en Karin

verdere info via leiders

Annen JO9-2 - SVZ JO9-1 (zaal)

Locatie: Kloosterveste, Kloosterveen
Aanvang wedstrijd: 14.45 uur   
Leider: Jorrit en Karin

Verdere info via de leiders

ZONDAG, 16 DECEMBER 2018

Nieuw Buinen 3 - SVZ 2

Locatie: NIEUW-BUINEN
Aanvang wedstrijd: 10:00 uur   
Leider: Anne en Egbert

SVZ 1 - Muntendam 1

Locatie: Sportpark Zeyen
Aanvang wedstrijd: 14:00 uur   
Wedstrijdbal aangeboden door: Bakkerij Fledderus B.V.

ZATERDAG, 22 DECEMBER 2018

VAKO JO9-1 – SVZ JO9-1 (zaal)

Locatie: Sporthal Peelo, Assen
Aanvang wedstrijd: 11.30 uur   
Leider: Jorrit en Karin

Verdere info via de leiders

SVZ JO9-1 – Rolder boys JO9-2 (zaal)

Locatie: Sporthal Peelo, Assen
Aanvang wedstrijd: 12.30 uur   
Leider: Jorrit en Karin

Verdere info via de leiders

SVZ JO11-1– BSVV JO11-1 (zaal)

Locatie: De Goorns, Gieten
Aanvang wedstrijd: 12.00 uur   
Vertrek: 11.15 uur
Vervoer: De Boer, Dagtekin, Hartlief
Leider: Jan Schadenberg

SVZ JO11-1 – Asser boys JO11-1 (zaal)

Locatie: De Goorns, Gieten
Aanvang wedstrijd: 12.40 uur   
Leider: Jan Schadenberg

Tynaarlo JO13-1 – SVZ JO13-1 (zaal)

Locatie: Marsdijkhal Assen
Aanvang wedstrijd: 13.25 uur   
Leider: Tom

Verdere info via de leider

SVZ JO13-1– HH Combi JO13-2 (zaal)

Locatie: Marsdijkhal Assen
Aanvang wedstrijd: 14.15 uur   
Leider: Tom

Verdere info via de leider