Agenda wedstrijden SVZ
MEI 2017
« vorige maand - vandaag - volgende maand »
2
SV Annen 2 - SVZ Dames 2
Locatie: Burgemeester Lambershal, Kruisakker 40, Annen Aanvang wedstrijd: 21:00 uur |
2
Vries 1 / Surf - SVZ Dames 3
Locatie: Sporthal de Kamp, Oosterkampen 1, Vries Aanvang wedstrijd: 20:45 uur |
3
Veenhuizen JO9-1-SVZ JO9-1
Locatie: Sportpark Achter de Molen Aanvang wedstrijd: 18.45 uur | Leider: Andre, Mark |
Verdere informatie via de leiders
6
SVZ MO17 - 1d - Zevenhuizen MO17 - 1d
Locatie: Sportpark Zeijen Aanwezig: 12:15 uur Aanvang wedstrijd: 13:00 uur | Ouder van Dienst: Klijn Hesselink Grensrechter: Noord Leider: Robert |
6
SVZ JO15-1Gd - LEO (Loon) JO15-2
Locatie: Sportpark Zeijen Aanwezig: 11.00 uur Aanvang wedstrijd: 11.30 uur | Ouder van Dienst: van Veen Scheidsrechter: Kolthof Grensrechter: Bochove Leider: Marian |
6
SVZ MO13- Trinitas MO13
Locatie: Sportpark Zeijen Vertrek: 09.00 uur Aanvang wedstrijd: 09.30 uur | Vervoer: nvt Scheidsrechter: Henk Leider: Leonie/ Rienke |
6
SVZ JO11-1 - Fit boys JO11-1
Locatie: Sportpark Zeijen Aanvang wedstrijd: 10.00 uur | Scheidsrechter: Rolf Geerts Leider: Rolf Geerts |
6
SVZ JO9-1-Veenhuizen JO9-1
Locatie: Sportpark Zeijen Aanvang wedstrijd: 09.00 uur | Leider: Andre, Mark |
Verdere informatie via de leiders
6
SVZ JO9-2 - LTC JO9-9g
Locatie: Sportpark Zeijen Aanwezig: 08.20 uur Aanvang wedstrijd: 08.40 uur | Ouder van Dienst: Veneklaas Slots Scheidsrechter: Mark Leider: Mark de Boer, Baran Dagtekin |
7
SVZ 1 - ASVB 1
Locatie: Sportpark Zeijen Aanvang wedstrijd: 14:00 uur | Leider: Geert |
Bestuursdienst: Rob
7
SVZ 2 - Tynaarlo 3
Locatie: Sportpark Zeijen Aanvang wedstrijd: 10.00 uur | Leider: Anne en Egbert |
11
SVZ 2 - Actief 7
Locatie: Sportpark Zeijen Aanvang wedstrijd: 19.00 uur |
12
SVZ VR1 - Rolder Boys VR1
Locatie: Sportpark Zeijen Aanvang wedstrijd: 19.30 uur |
12
Asser Boys VR3 - SVZ VR1
Locatie: Sportpark Zeijen Aanvang wedstrijd: 20.00 uur |
12
SVZ VR - Annen VR2
Locatie: Sportpark Zeijen Aanvang wedstrijd: 20.30 uur |
13
Zevenhuizen MO17 - 1d - SVZ MO17 - 1d
Locatie: Sportpark d'Olle Streek, Zevenhuizen GN Vertrek: 09:15 uur Aanvang wedstrijd: 10:30 uur | Vervoer: Timmer,Weurding, Scholte Aalbes, Fledderus Grensrechter: Timmer Leider: Robert |
13
SVZ JO15-1Gd - Stanfries JO15-1
Locatie: Sportpark Zeijen Aanwezig: 11.00 uur Aanvang wedstrijd: 11.30 uur | Ouder van Dienst: Westera Scheidsrechter: Kolthof Grensrechter: Warners Leider: Rob |
13
Zevenhuizen MO13- SVZ MO13
Locatie: Sportpark de Olle Streek Vertrek: 10.35 uur Aanvang wedstrijd: 11.30 uur | Vervoer: Klijn Hesselink, Krijthe, Takens Scheidsrechter: nvt Leider: Leonie/ Rienke |
13
SVZ JO11-1 - LEO JO11-2
Locatie: Sportpark Zeijen Aanvang wedstrijd: 10.00 uur | Scheidsrechter: Rolf Geerts Leider: Rolf Geerts |
13
Annen JO9-2-SVZ JO9-1
Locatie: Sportpark De Hofakkers Aanvang wedstrijd: 10.00 uur | Leider: Andre, Mark |
Verdere informatie via de leiders
13
SVZ JO9-2 - HH Combi JO9-3
Locatie: Sportpark Zeijen Aanwezig: 08.30 uur Aanvang wedstrijd: 09.00 uur | Ouder van Dienst: Struik Scheidsrechter: Baran Leider: Mark de Boer, Baran Dagtekin |
14
Actief 1 - SVZ 1
Locatie: Sportpark Actief Aanvang wedstrijd: 14:00 uur | Leider: Geert |
14
SVZ 2 - Blauw Geel'15 3
Locatie: Sportpark Zeijen Aanvang wedstrijd: 10.00 uur | Leider: Anne en Egbert |
17
FVV MO17-1d - SVZ MO17-1d
Locatie: Sportpark Julianastraat, Hoogezand Aanvang wedstrijd: 19.15 uur | Leider: Robert Weurding |
Vertrektijd en vervoersschema via de leider.
20
SVZ MO17 - 1d - Rood Zwart Baflo MO17 - 1d
Locatie: Sportpark Zeijen Aanwezig: 12:15 uur Aanvang wedstrijd: 13:00 uur | Ouder van Dienst: Oosterveen Grensrechter: Veenstra Leider: Robert |
20
SVZ MO13- Gieten MO13
Locatie: Sportpark Zeijen Vertrek: 09.00 uur Aanvang wedstrijd: 09.30 uur | Vervoer: nvt Scheidsrechter: Henk Leider: Leonie/ Rienke |
20
Achilles 1894 JO11-2 - SVZ JO11-1
Locatie: Sportpark Marsdijk Vertrek: 09.30 uur Aanvang wedstrijd: 10.15 uur | Vervoer: Brugging, Van der Groep Leider: Rolf Geerts |
20
SVZ JO9-1-HHCombi JO9-1
Locatie: Sportpark Zeijen Aanvang wedstrijd: 09.00 uur | Leider: Andre, Mark |
Verdere informatie via de leiders
20
Asser Boys JO9-3 - SVZ JO9-2
Locatie: Sportpark Asser Boys, Assen Aanwezig: 09.30 uur Aanvang wedstrijd: 10.00 uur | Leider: Mark de Boer, Baran Dagtekin |
Vertrektijd en vervoersschema via de leiders.
21
Amicitita VMC 5 - SVZ 2
Locatie: Sportpark Coendersborg, Groningen Aanvang wedstrijd: 12.00 uur |