Programma voetbal
NOVEMBER 2017
« vorige maand - vandaag - volgende maand »
3
Asser Boys VR3-SVZ VR1
Locatie: Sportpark Zeyen Aanvang wedstrijd: 21.00 uur |
3
Gomos VR2-SVZ VR1
Locatie: Sportpark Zeyen Aanvang wedstrijd: 19.30 uur |
3
SVZ VR1-FC Amboina VR1
Locatie: Sportpark Zeyen Aanvang wedstrijd: 21.30 uur |
3
SVZ VR1-Annen VR2
Locatie: Sportpark Zeyen Aanvang wedstrijd: 20.00 uur |
3
Gieten JO11-1G - SVZ JO11-1G
Locatie: Sportpark De Goorns, Gieten Aanvang wedstrijd: 10.15 uur |
Informatie via de leiders
4
ACV JO11-3 - SVZ JO11-2
Locatie: Sportpark Het Stadsbroek Vertrek: 10.00 uur Aanvang wedstrijd: 11.00 uur | Vervoer: Scholte Aalbes, Niemeijer, Kemp Leider: Mark, Ilona, Miranda |
4
SVZ JO9-1 - LEO LOON JO9-5G
Locatie: Sportpark Zeijen Aanwezig: 08.30 uur Aanvang wedstrijd: 09.00 uur | Scheidsrechter: Mark Leider: Karin/Jorrit |
4
Een JO13-1- SVZ JO13-1M
Locatie: Sportpark De Boswal Vertrek: 10.15 uur Aanvang wedstrijd: 11.00 uur | Vervoer: Scholte Aalbes, Takens, Jaarsma Leider: Leonie/ Hilda |
4
S.V. Hoogersmilde JO15 - 1G - SVZ JO15 - 1G
Locatie: Sportpark De Bosrand Vertrek: 09.30 uur Aanvang wedstrijd: 10.30 uur | Vervoer: Warners, Brouwer, van Bochhove Grensrechter: Jurgen Leider: Alex/Marian |
4
SVZ 2 - FC Amboina 2
Locatie: Sportpark Zeyen Aanvang wedstrijd: 15.00 uur |
4
SVZ JO11-1G - ONR JO11-1
Locatie: Sportpark Zeijen Aanvang wedstrijd: 10.00 uur |
Informatie via de leider
4
ST Gieten-Eext MO17-1 - SVZ MO17-1
Locatie: Sportpark de Goorns, Gieten Aanvang wedstrijd: 12.30 uur |
Informatie via de leider.
5
SVZ 1 - LEO (Loon) 1
Locatie: Sportpark Zeijen Aanvang wedstrijd: 14.00 uur |
Wedstrijdbal aangeboden door: Mooi Wark
5
SVZ 2 - Gieterveen 3
Locatie: Sportpark Zeijen Aanvang wedstrijd: 10.00 uur |
11
LTC JO11-6 - SVZ JO11-2
Locatie: Sportpark De Hoogte Assen Vertrek: 08.00 uur Aanvang wedstrijd: 08.45 uur | Vervoer: Schadenberg, Bonder, Brugging Leider: Mark, Ilona, Miranda |
11
ASSER BOYS JO9-2 - SVZ JO9-1
Locatie: Sportpark Asser Boys Vertrek: 10.45 uur Aanvang wedstrijd: 11.30 uur | Vervoer: Brian, Veneklaas Slots, Stevens Leider: Karin/Jorrit |
11
SVZ MO13- Makkinga JO13-1
Locatie: Sportpark Zeijen Aanwezig: 09.00 uur Aanvang wedstrijd: 09.30 uur | Ouder van Dienst: Hoekstra Scheidsrechter: Henk Leider: Leonie/ Hilda |
11
SVZ JO15 - 1G - LEO (Loon) JO15 - 4
Locatie: Sportpark Zeyen Aanwezig: 11.00 uur Aanvang wedstrijd: 11.30 uur | Grensrechter: Guus Leider: Alex/Marian |
11
SVZ 2 - Achilles 1894 2
Locatie: Sportpark Zeyen Aanvang wedstrijd: 15.00 uur |
11
SVZ JO11-1G - Achilles 1894 JO11-2
Locatie: MFA De Zeijerhoogte Aanvang wedstrijd: 10.00 uur |
Informatie via de leiders
11
SVZ MO17-1 - Gorecht MO17-1
Locatie: MFA De Zeijerhoogte Aanvang wedstrijd: 13.00 uur | Grensrechter: Noord |
Informatie via de leiders
12
SVZ 2 - Tynaarlo 4
Locatie: Sportpark Zeijen Aanvang wedstrijd: 10.00 uur |
17
Annen VR2-SVZ VR1
Locatie: Sportpark Asser Boys Aanvang wedstrijd: 20.30 uur |
17
FC Amboina VR1-SVZ VR1
Locatie: Sportpark Asser Boys Aanvang wedstrijd: 19.30 uur |
17
SVZ VR1-Gomos VR2
Locatie: Sportpark Asser Boys Aanvang wedstrijd: 20.00 uur |
17
SVZ VR1-Asser Boys VR3
Locatie: Sportpark Asser Boys Aanvang wedstrijd: 21.00 uur |
18
SVZ JO11-2 - Annen JO11-3
Locatie: Sportpark Zeyen Aanwezig: 09.30 uur Aanvang wedstrijd: 10.00 uur | Scheidsrechter: Mark/Fokke Leider: Mark, Ilona, Miranda |
18
SVZ JO9-1 - LTC JO9-5
Locatie: Sportpark Zeijen Aanwezig: 08.30 uur Aanvang wedstrijd: 09.00 uur | Scheidsrechter: Mark Leider: Karin/Jorrit |
18
Donkerbroek JO13-1- SVZ JO13-1M
Locatie: Sportpark Ontwijk Vertrek: 08.00 uur Aanvang wedstrijd: 09.00 uur | Vervoer: Aalders, Walvius, Krijthe Leider: Leonie/ Hilda |
18
Engelbert JO15 - 1G - SVZ JO15 - 1G
Locatie: Sportpark Engelbert Aanvang wedstrijd: 11.30 | Vervoer: van Dam, Emmens, Oosterheert Grensrechter: Martijn Leider: Alex/Marian |
Informatie via de leiders
18
Drenthina 3 - SVZ 2
Locatie: Sportpark Oude Roswinkelerweg Aanvang wedstrijd: 14.30 uur |
18
ACV MO17-1 - SVZ MO17-1
Locatie: Sportpark Het Stadsbroek, Assen Vertrek: 11.30 uur Aanvang wedstrijd: 12.30 uur | Vervoer: Weurding,Veenstra, Noord, Fleddérus Grensrechter: Veenstra Leider: Akkelien, Bianca en Robert |
Informatie via de leiders
19
ZNC 1 - SVZ 1
Locatie: Sportpark Heiligelaan Aanvang wedstrijd: 14.00 uur |
19
LEO (Loon) 5 - SVZ 2
Locatie: Sportpark Marsdiek Aanvang wedstrijd: 10.00 uur |
25
FC Assen jo11-5 - SVZ jo11-2
Locatie: Sportpark De Hoogspanning Vertrek: 11.10 uur Aanvang wedstrijd: 11.55 uur | Vervoer: Dagtekin, Hoogendijk, Scholte Aalbes Leider: Mark, Ilona, Miranda |
25
TYNAARLO JO9-2 - SVZ JO9-1
Locatie: Sportpark Tynaarlo Vertrek: 08.15 uur Aanvang wedstrijd: 09.00 uur | Vervoer: Brian, Veneklaas Slots, de Boer Leider: Karin/Jorrit |
25
VV Stanfries JO13-2- SVZ JO13-1M
Locatie: Sportpark De Steegde Vertrek: 10.00 uur Aanvang wedstrijd: 11.00 uur | Vervoer: Jaarsma, Emmens H, Scholte Aalbes Leider: Leonie/ Hilda |
25
SVZ JO15 - 1G - VAKO JO15 - 3
Locatie: Sportpark Zeyen Aanwezig: 11.00 uur Aanvang wedstrijd: 11.30 uur | Grensrechter: Erik Leider: Alex/Marian |
25
SVZ 2 - Muntendam 2
Locatie: Sportpark Zeyen Aanvang wedstrijd: 15,00 uur |
25
SVZ MO17-1 - St. Beilen/Fitboys MO17-1
Locatie: Sportpark Zeijen Aanwezig: 12.00 uur Aanvang wedstrijd: 13.00 uur | Grensrechter: De Vlas Leider: Akkelien, Bianca en Robert |
26
SVZ 1 - Actief 1
Locatie: Sportpark Zeijen Aanvang wedstrijd: 14.00 uur |
Wedstrijdbal aangeboden door: Bakkerij Jan Fleddérus