Agenda wedstrijden SVZ
OKTOBER 2018
« vorige maand - vandaag - volgende maand »
3
VEB'98 1 - SVZ D3
Aanvang wedstrijd: 20.45 uur |
6
SVZ JO9-1 - Annen JO9-1
Locatie: Sportpark ZEIJEN Aanwezig: 8.30 uur Aanvang wedstrijd: 09:00 uur | Leider: Jorrit en Karin |
6
CEC JO13-2G - SVZ JO13-1M
Locatie: EMMER-COMPASCUUM Aanvang wedstrijd: 09:00 uur | Leider: Tom |
Verdere info via de leider
6
LTC JO11-2 - SVZ JO11-1G
Locatie: ASSEN Vertrek: 08.00 uur Aanvang wedstrijd: 08.45 uur | Vervoer: Schadenberg, Brugging,Kemp Leider: Jan Schadenberg |
0265 Onder 11 competitie (najaar)
6
Lycurgus MO17-1 - SVZ MO17-1
Locatie: GRONINGEN Vertrek: 09:15 Aanvang wedstrijd: 10:30 uur | Vervoer: Tukker, Stenvert, Brink, De Vlas, Takens Grensrechter: Takens Leider: Robert, Akkelien |
7
LEO (Loon) 1 - SVZ 1
Locatie: Sportpark Marsdiek Aanvang wedstrijd: 14:00 uur |
8
SVZ D2 - Sudosa Desto 2
Aanvang wedstrijd: 20.30 uur |
11
Quinto 2 - SVZ D1
Aanvang wedstrijd: 20.00 uur |
12
Actief 35+2 - SVZ 35 +1
Locatie: EELDE Aanvang wedstrijd: 20:30 uur |
12
SVZ 35+1 - FC Zuidlaren 35+3
Locatie: EELDE Aanvang wedstrijd: 19:30 uur |
12
SVZ 35+1 - Tynaarlo 35+1
Locatie: EELDE Aanvang wedstrijd: 20:00 uur |
13
Assen FC JO9-3 - SVZ JO9-1
Locatie: Sportpark De Hoogspanning, Assen Vertrek: 8.15 uur Aanvang wedstrijd: 09:00 uur | Vervoer: Brian,Veneklaas Slots,Schoenmaker Leider: Jorrit en Karin |
13
SVZ JO13-1M - Muntendam JO13-2G
Locatie: ZEIJEN Aanvang wedstrijd: 10:00 uur | Leider: Tom |
Verdere info via de leider
13
SVZ JO11-1G - Asser Boys JO11-1
Locatie: ZEIJEN Aanwezig: 09.30 uur Aanvang wedstrijd: 10.00 uur | Scheidsrechter: Fokke Bruinsma Leider: Jan Schadenberg |
0265 Onder 11 competitie (najaar)
13
SVZ MO17-1 - FC Assen MO17-1
Locatie: ZEIJEN Aanwezig: 10:30 Aanvang wedstrijd: 11:15 uur | Scheidsrechter: A. Tatar Grensrechter: Veenstra Leider: Robert, Bianca |
13
S.V.Z. DS 1 - Oryx DS 6
Locatie: MFA De Zeijer Hoogte, ZEIJEN Aanwezig: 15.45 uur Aanvang wedstrijd: 16.30 uur | Scheidsrechter: Erik Teller: Warners |
14
SVZ 1 - Bellingwolde 1
Locatie: Sportpark Zeyen Aanvang wedstrijd: 14:00 uur |
Wedstrijdbal aangeboden door: Stichting De Zeijer Hoogte
14
SVZ 2 - Eext 3
Locatie: ZEIJEN Aanvang wedstrijd: 10:00 uur | Leider: Anne en Egbert |
15
SVZ D3 - Surf 1
Aanvang wedstrijd: 20.30 uur |
18
RVC Kloosterveen 1 - SVZ H1
Aanvang wedstrijd: 20.30 uur |
18
Animo 68 5 - SVZ D2
Aanvang wedstrijd: 20.00 uur |
20
Donitas DS 16 - S.V.Z. DS 1
Locatie: Koos Duppen hal (RUG), GRONINGEN Aanvang wedstrijd: 16.00 uur | Vervoer: Takens, Timmer, Warners |
20
SVZ JO9-1 - Eext JO9-1
Locatie: Sportpark Zeijen Aanwezig: 8.30 uur Aanvang wedstrijd: 9.00 uur | Leider: Jorrit en Karin |
21
ZNC 1 - SVZ 1
Locatie: Sportpark Heiligelaan Aanvang wedstrijd: 14:00 uur |
21
GKC 3 - SVZ 2
Locatie: GASSELTE Aanvang wedstrijd: 10:00 uur | Leider: Anne en Egbert |
27
SVZ JO9-1 - LTC JO9-3
Locatie: Sportpark Zeijen Aanwezig: 8.30 uur Aanvang wedstrijd: 09:00 uur | Leider: Jorrit en Karin |
27
Assen FC JO11-3 - SVZ JO11-1G
Locatie: ASSEN Vertrek: 12.30 uur Aanvang wedstrijd: 13.15 uur | Vervoer: Scholte Aalbes, Dagtekin, Bonder Leider: Jan Schadenberg |
0265 Onder 11 competitie (najaar)
27
SVZ MO17-1 - Peize MO17-1
Locatie: ZEIJEN Aanwezig: 10:15 Aanvang wedstrijd: 11:00 uur | Scheidsrechter: A. Tatar Grensrechter: Walvius Leider: Robert, Akkelien |
28
SVZ 1 - Siddeburen 1
Locatie: Sportpark Zeyen Aanvang wedstrijd: 14:00 uur |
Wedstrijdbal aangeboden door: Sport 2000 Van leeuwen
31
SVZ H1 - Peelermarke 1
Aanvang wedstrijd: 20.45 uur |