Agenda wedstrijden SVZ
JUNI 2018
« vorige maand - vandaag - volgende maand »
2
VEV 67 JO13-6 - SVZ JO13-1M
Vertrek: 9.15 uur Aanvang wedstrijd: 10.15 uur | Vervoer: Scholte Aalbes, Walvius, Emmens (F) Leider: Leonie/ Hilda Teller: Sportpark Oostindie |
Gewijzigde datum + tijd Info via leiders
2
HH COmbi JO9-2 - SVZ JO9-1
Locatie: Sportpark Meerweg, Hijken Aanvang wedstrijd: 10.00 uur | Leider: Jorrit en Karin |
Verdere informatie via de leiders
2
SVZ JO11-1G - ACV JO11-4
Locatie: Sportpark Zeijen Aanvang wedstrijd: 10.00 uur | Leider: Rolf Geerts |
Verdere informatie via de leider
3
SVZ 2 - Achilles 1894 2
Locatie: Sportpark Zeijen Aanvang wedstrijd: 10.00 uur |
6
FC Zuidlaren MO17-1 - SVZ MO17-1
Locatie: Sportpark De Wenakkers, Zuidlaren Aanvang wedstrijd: 19.00 uur | Vervoer: Weurding, Van Dam, Veenstra, Fleddérus Leider: Akkelien, Bianca, Robert |
Gewijzigde datum tijd info via leiders
9
St. R'Boys SGO SVDB MO17-1 - SVZ MO17-1
Locatie: Sportpark Boerbos, Rolde Vertrek: 9.00 uur Aanvang wedstrijd: 10.00 uur | Vervoer: Weurding, Van Dam, Tukker, Klijn Hesselink Grensrechter: Tukker Leider: Akkelien, Bianca, Robert |
10
Gieterveen 3 - SVZ 2
Locatie: Sportpark De Hoogkaamp Aanvang wedstrijd: 10.00 uur |
10
Lycurgus MO17-1 - SVZ MO17-1
Locatie: GRONINGEN Vertrek: 09:15 uur Aanvang wedstrijd: 10:30 uur | Vervoer: Tukker, Stenvert, Brink, De Vlas, Takens Grensrechter: Takens Leider: Robert, Akkelien |
10
LTC JO11-2 - SVZ JO11-1G
Locatie: ASSEN Vertrek: 08.00 uur Aanvang wedstrijd: 08.45 uur | Vervoer: Schadenberg, Brugging,Kemp Leider: Jan Schadenberg |
0265 Onder 11 competitie (najaar)
10
CEC JO13-2G - SVZ JO13-1M
Locatie: EMMER-COMPASCUUM Aanvang wedstrijd: 09:00 uur | Leider: Tom |
Verdere info via de leider
10
SVZ JO9-1 - Annen JO9-1
Locatie: ZEIJEN Aanvang wedstrijd: 09:00 uur | Leider: Jorrit en Karin |
Verdere info via de leider
10
Lycurgus MO17-1 - SVZ MO17-1
Locatie: GRONINGEN Vertrek: 09:15 uur Aanvang wedstrijd: 10:30 uur | Vervoer: Tukker, Stenvert, Brink, De Vlas, Takens Grensrechter: Takens Leider: Robert, Akkelien |
10
LTC JO11-2 - SVZ JO11-1G
Locatie: ASSEN Vertrek: 08.00 uur Aanvang wedstrijd: 08.45 uur | Vervoer: Schadenberg, Brugging,Kemp Leider: Jan Schadenberg |
0265 Onder 11 competitie (najaar)
10
CEC JO13-2G - SVZ JO13-1M
Locatie: EMMER-COMPASCUUM Aanvang wedstrijd: 09:00 uur | Leider: Tom |
Verdere info via de leider
10
SVZ JO9-1 - Annen JO9-1
Locatie: ZEIJEN Aanvang wedstrijd: 09:00 uur | Leider: Jorrit en Karin |
Verdere info via de leider
16
SVZ MO17-1 - St. Rolder Boys/SGO/SVDB MO17-1
Locatie: Sportpark Zeijen Aanvang wedstrijd: 11.30 uur | Leider: Akkelien, Bianca, Robert |
Informatie via de leiders