Agenda wedstrijden SVZ

SEPTEMBER 2018

« vorige maand  - vandaag -  volgende maand »

1

SVZ JO13-M - WIOC JO13-1G (beker)

Locatie: Sportpark Zeijen
Aanvang wedstrijd: 10.00 uur

Info via de leiders

1

VAKO JO11-2 - SVZ JO11-1G (beker)

Locatie: Sportveld De Fielliettaz Goethart, Vries
Aanvang wedstrijd: 9.00 uur

Verdere info via de leider

1

SVZ JO9-1 - SV Haulerwijk JO9-2 (beker)

Locatie: Sportpark Zeijen
Aanvang wedstrijd: 9.00 uur

Verdere info via de leider

1

LTC MO17-1 - SVZ MO17-1 (beker)

Locatie: Sportpark De Hoogte, Assen
Aanvang wedstrijd: 10.30 uur

Verdere info via de leider

2

Bakkeveen 1 - SVZ 1 (beker)

Locatie: Sportpark Bakkeveen
Aanvang wedstrijd: 14.00 uur

8

SVZ JO11-1G - Tynaarlo JO11-1

Locatie: ZEIJEN
Aanwezig: 09.30 uur
Aanvang wedstrijd: 10.00 uur
Scheidsrechter: Fokke Bruinsma
Leider: Jan Schadenberg

B4200 Zwaluwen jeugdbeker Onder 11 poule
8

WTOC JO13-1G - SVZ JO13-M (beker)

Locatie: Sportpark de Wygeast
Aanvang wedstrijd: 10.00 uur

Verdere info via de leider

8

SVZ JO11-1G - Tynaarlo JO11-1 (beker)

Locatie: Sportpark Zeijen
Aanvang wedstrijd: 10.00 uur

Verdere info via de leider

8

Zevenhuizen JO9-1 - SVZ JO9-1 (beker)

Locatie: Sportpark d'Olle Streek
Aanvang wedstrijd: 9.00 uur

Verdere info via de leider

8

SVZ MO17-1 - ACV MO17-2 (beker)

Locatie: Sportpark Zeijen
Aanvang wedstrijd: 11.00 uur

Verdere info via de leider

9

FC Ambonia 1 - SVZ 1 (beker)

Locatie: Sportpark Zeijen
Aanvang wedstrijd: 14.00 uur

LET OP: Speellocatie is gewijzigd i.v.m. de conditie van het hoofdveld!!

11

VAKO JO11-2 - SVZ JO11-1G

Locatie: VRIES
Vertrek: 17.15 uur
Aanvang wedstrijd: 18.00 uur
Vervoer: Schadenberg, Brugging, Kemp
Leider: Jan Schadenberg

B4200 Zwaluwen jeugdbeker Onder 11 poule
12

Buinen 3 - SVZ 2

Locatie: BUINEN
Aanvang wedstrijd: 10:00 uur
Leider: Anne en Egbert

12

HSC 1 - SVZ 1

Locatie: Sportpark Henk Bruins Sappemeer
Aanvang wedstrijd: 14:00 uur

14

FC Zuidlaren 35+3 - SVZ 35+1

Locatie: ZUIDLAREN
Aanvang wedstrijd: 20.30 uur

14

SVZ 35+1 - Tynaarlo 35+1

Locatie: ZUIDLAREN
Aanvang wedstrijd: 20:00 uur

14

SVZ 35+1 - Actief 35+2

Locatie: ZUIDLAREN
Aanvang wedstrijd: 19:30 uur

15

SVZ JO11-1G - LTC JO11-2

Locatie: ZEIJEN
Aanwezig: 09.30 uur
Aanvang wedstrijd: 10.00 uur
Scheidsrechter: Fokke Bruinsma
Leider: Jan Schadenberg

B4200 Zwaluwen jeugdbeker Onder 11 poule
15

SVZ JO11-1G - LTC JO11-2 (beker)

Locatie: Sportpark Zeijen
Aanvang wedstrijd: 10.00 uur

Verdere info via de leider

15

Stanfries JO9-1 - SVZ JO9-1 (beker)

Locatie: Sportpark De Steegde, Appelscha
Aanvang wedstrijd: 9.00 uur

Verdere info via de leider

15

SVZ MO17-1- - FC Assen MO17-1 (beker)

Locatie: Sportpark Zeijen
Aanvang wedstrijd: 11.00 uur

Verdere info via de leider

16

SVZ 1 - FC Fochteloo 1 (beker)

Locatie: Sportpark Zeijen
Aanvang wedstrijd: 14.00 uur

17

SVZ D2 - Yde de Punt 1

Aanvang wedstrijd: 20.30 uur

19

SVZ H1 - HH Combi 2

Locatie: MFA De Zeijer Hoogte
Aanvang wedstrijd: 20.45 uur

22

SVZ JO9-1 - Eext JO9-1

Locatie: ZEIJEN
Aanvang wedstrijd: 09:00 uur
Leider: Jorrit en Karin

Verdere info via de leider
22

SVZ JO13-1M - Veendam 1894 JO13-3

Locatie: ZEIJEN
Aanvang wedstrijd: 10:00 uur
Leider: Tom

Verdere info via de leider
22

BSVV JO11-1 - SVZ JO11-1G

Locatie: BOVENSMILDE
Vertrek: 09.30 uur
Aanvang wedstrijd: 10.30 uur
Vervoer: Scholte Aalbes, Dagtekin, Bonder
Leider: Jan Schadenberg

0265 Onder 11 competitie (najaar)
22

TLC MO17-1 - SVZ MO17-1

Locatie: LEEK
Vertrek: 09:15
Aanvang wedstrijd: 10:30 uur
Vervoer: Weurding, Van Dam, Jaarsma, Van der Weide, Scholte Aalbes
Grensrechter: Jaarsma
Leider: Robert, Bianca

22

Oranje Nassau DS 14 - S.V.Z. DS 1

Locatie: De Brug, GRONINGEN
Aanvang wedstrijd: 18.30 uur

23

Nieuw Buinen 3 - SVZ 2

Locatie: NIEUW-BUINEN
Aanvang wedstrijd: 10:00 uur
Leider: Anne en Egbert

23

VAKO 1 - SVZ 1

Locatie: Sportveld De Fielliettaz Goethart
Aanvang wedstrijd: 14:00 uur

26

Smash 4 - SVZ D1

Aanvang wedstrijd: 20.00 uur

28

Actief 35+2 - SVZ 35 +1

Locatie: ZEIJEN
Aanvang wedstrijd: 20:00 uur

28

SVZ 35+1 - FC Zuidlaren 35+3

Locatie: ZEIJEN
Aanvang wedstrijd: 20:30 uur

28

SVZ 35+1 - Tynaarlo 35+1

Locatie: ZEIJEN
Aanvang wedstrijd: 19:30 uur

29

HOC JO9-1 - SVZ JO9-1

Locatie: Sportpark Harm Kuiper ODOORN
Vertrek: 8.20 uur
Aanvang wedstrijd: 09:30 uur
Vervoer: Brian, Veneklaas Slots, Dagtekin
Leider: Jorrit en Karin

29

FVV JO13-1 - SVZ JO13 - 1M

Locatie: HOOGEZAND
Aanvang wedstrijd: 13:00 uur
Leider: Tom

Verdere info via de leider

29

SVZ JO11-1G - Annen JO11-2G

Locatie: ZEIJEN
Aanwezig: 09.30 uur
Aanvang wedstrijd: 10.00 uur
Scheidsrechter: Thomas Oosterheert
Leider: Jan Schadenberg

0265 Onder 11 competitie (najaar)
29

SVZ MO17-1 - HFC 15 MO17-1

Locatie: ZEIJEN
Aanwezig: 10:30
Aanvang wedstrijd: 11:15 uur
Scheidsrechter: A. Tatar
Grensrechter: Fledderus
Leider: Robert, Akkelien

29

S.V.Z. DS 1 - DIO/Bedum DS 8

Locatie: MFA De Zeijer Hoogte, ZEIJEN
Aanwezig: 15.45 uur
Aanvang wedstrijd: 16.30 uur
Scheidsrechter: Erwin

30

SVZ 2 - Tynaarlo 4

Locatie: ZEIJEN
Aanvang wedstrijd: 10:00 uur
Leider: Anne en Egbert

30

SVZ 1 - Nieuw Roden 1

Locatie: Sportpark Zeyen
Aanvang wedstrijd: 14:00 uur

Wedstrijdbal aangeboden door: Mooi Wark


Terug