Programma voetbal
JANUARI 2018
« vorige maand - vandaag - volgende maand »
6
Tynaarlo JO9-2 - SVZ JO9-1 (zaal)
Locatie: Sporthal De Kamp, Vries Aanvang wedstrijd: 12.30 uur | Leider: Jorrit en Karin |
Informatie via de leider
6
SVZ JO9-1 - HHCombi JO9-3 (zaal)
Locatie: Sporthal De Kamp, Vries Aanvang wedstrijd: 13.00 uur | Leider: Jorrit en Karin |
Informatie via de leider
12
SVZ MO17-1 - Gorecht MO17-1
Locatie: ZEIJEN Aanwezig: 10.30 uur Aanvang wedstrijd: 11:15 uur | Scheidsrechter: A. Tatar Grensrechter: Van Dam Leider: Robert, Akkelien |
12
SVZ JO11-1G - ACV JO11-3
Locatie: ZEIJEN Aanwezig: 09.30 uur Aanvang wedstrijd: 10.00 uur | Scheidsrechter: Fokke Bruinsma Leider: Jan Schadenberg |
0265 Onder 11 competitie (najaar)
12
SVZ JO13-1M - CEC JO13-2G
Locatie: ZEIJEN Aanvang wedstrijd: 10:00 uur | Leider: Tom |
Verdere info via de leider
12
Tynaarlo JO9-2 - SVZ JO9-1
Locatie: TYNAARLO Aanvang wedstrijd: 09:00 uur | Leider: Jorrit en Karin |
Verdere info via de leider
12
SVZ MO17-1 - Gorecht MO17-1
Locatie: ZEIJEN Aanwezig: 10.30 uur Aanvang wedstrijd: 11:15 uur | Scheidsrechter: A. Tatar Grensrechter: Van Dam Leider: Robert, Akkelien |
12
SVZ JO11-1G - ACV JO11-3
Locatie: ZEIJEN Aanwezig: 09.30 uur Aanvang wedstrijd: 10.00 uur | Scheidsrechter: Fokke Bruinsma Leider: Jan Schadenberg |
0265 Onder 11 competitie (najaar)
12
SVZ JO13-1M - CEC JO13-2G
Locatie: ZEIJEN Aanvang wedstrijd: 10:00 uur | Leider: Tom |
Verdere info via de leider
12
Tynaarlo JO9-2 - SVZ JO9-1
Locatie: TYNAARLO Aanvang wedstrijd: 09:00 uur | Leider: Jorrit en Karin |
Verdere info via de leider
13
SVZ JO9-1 - Dwingeloo JO9-2
Locatie: De Goorns, Gieten Aanvang wedstrijd: 11.30 uur | Leider: Karin Kleiker en Jorrit Veneklaas Slots |
Informatie via de leiders
13
SGO JO9-2 - SVZ JO9-1
Locatie: De Goorns, Gieten Aanvang wedstrijd: 12.00 uur | Leider: Karin Kleiker en Jorrit Veneklaas Slots |
Informatie via de leiders
20
SVZ JO11-1G - SVZ JO11-2
Locatie: De Timp, Assen Aanvang wedstrijd: 12.20 uur | Leider: Miranda Kemp en Ylona de Boer en Rolf Geerts |
Informatie via de leiders
20
ACV JO11-3 - SVZ JO11-1G
Locatie: De Timp, Assen Aanwezig: 13.40 uur | Leider: Rolf Geerts |
Informatie via de leiders
20
SVZ JO11-2 - Gieten JO11-1
Locatie: De Timp, Assen Aanvang wedstrijd: 11.40 uur | Leider: Miranda Kemp en Ylona de Boer |
Informatie via de leiders
20
BSVV JO9-3 - SVZ JO9-1
Locatie: De Goorns, Gieten Aanvang wedstrijd: 9.15 uur | Leider: Karin Kleiker en Jorrit Veneklaas Slots |
Informatie via de leiders
20
SVZ JO9-1 BSVV JO9-2
Aanvang wedstrijd: 9.45 uur | Leider: Karin Kleiker en Jorrit Veneklaas Slots |
Informatie via de leiders
27
Smilde '94 JO11-1 - SVZ JO11-1G
Locatie: De Timp, Assen Aanvang wedstrijd: 13.20 uur | Leider: Rolf Geerts |
Verdere informatie via de leider
27
SVZ JO11-1G - VAKO JO11-1
Locatie: De Timp, Assen Aanvang wedstrijd: 14.00 uur | Leider: Rolf Geerts |
Verdere informatie via de leider
27
Fit Boys JO11-1 - SVZ JO11-2
Locatie: De Timp, Assen Aanvang wedstrijd: 13.40 uur | Leider: Miranda Kemp en Ylona de Boer |
Verdere informatie via de leiders
27
SVZ JO11-2 - Smilde '94 JO11-1
Locatie: De Timp, Assen Aanvang wedstrijd: 14.20 uur | Leider: Miranda Kemp en Ylona de Boer |
Verdere informatie via de leiders
28
SVZ 1 - FC Zuidlaren 1
Locatie: Sportpark Zeijen Aanvang wedstrijd: 14.00 uur |
Wedstrijdbal aangeboden door: Café Zalencentrum Hingstman