Agenda wedstrijden SVZ
NOVEMBER 2021
« vorige maand - vandaag - volgende maand »
5
SVZ 35+1 - Tynaarlo 35+1
Locatie: Sportpark De Wenakkers, Zuidlaren Aanvang wedstrijd: 20.30 uur |
5
FC Zuidlaren 35+1 - SVZ 35+1
Locatie: Sportpark De Wenakkers, Zuidlaren Aanvang wedstrijd: 20.00 uur |
5
VAKO 35+1 - SVZ 35+1
Locatie: Sportpark De Wenakkers, Zuidlaren Aanvang wedstrijd: 21.00 uur |
5
SVZ 35+1 - Yde de Punt 35+1
Locatie: Sportpark De Wenakkers, Zuidlaren Aanvang wedstrijd: 21.30 uur |
6
SVZ JO12-1- ST Gieten/Eext JO12-2
Locatie: Sportpark De Zeijer Hoogte Aanwezig: 9.30 uur Aanvang wedstrijd: 10.00 uur | Leider: Jorrit Veneklaas Slots |
6
BSVV JO13-1 - SVZ JO13-1
Locatie: Sportpark Bovensmilde veld 3 Aanvang wedstrijd: 9.00 uur | Leider: Rolf Geerts en Jasper Emmens |
Verdere info via de leiders
6
SVZ 023-1 - SJS 023-1
Locatie: Sportpark De Zeijer Hoogte Aanvang wedstrijd: 11.30 uur | Leider: Jesper en Jochem |
Verdere info via de leiders
6
SVZ MC1 - Sudosa Desto MC6
Locatie: MFA De Zeijer Hoogte Aanvang wedstrijd: 9.30 uur |
7
SVZ 2 - Zuidlaarderveen 2
Locatie: Sportpark De Zeijer Hoogte Aanvang wedstrijd: 10.00 uur |
8
HH Combi H2 - SVZ H1
Locatie: Sportzaal De Kamp, Hijken Aanvang wedstrijd: 21.00 uur |
10
Omnigym Baggelhuizen D1 - SVZ D1
Locatie: Sporthal Schakelveld, Assen Aanvang wedstrijd: 20.15 uur |
13
Pelikaan S1 - SVZ 1
Locatie: Sportpark Oostwold, Oostwold (GEM. LEEK) Aanvang wedstrijd: 17.00 uur |
17
SVZ D3 - vv Peize D2
Locatie: MFA De Zeijer Hoogte Aanvang wedstrijd: 19.30 uur |
19
VERVALLEN Tynaarlo 35+1 - SVZ 35+1
Locatie: Sportpark De Spil veld 1 Tynaarlo Aanvang wedstrijd: 20.00 uur |
19
VERVALLEN SVZ 35+1 - Yde de Punt 35+1
Aanvang wedstrijd: 20.30 uur |
19
VERVALLEN VAKO 35+1 - SVZ 35+1
Aanvang wedstrijd: 21.00 uur |
19
VERVALLEN SVZ 35+1 - FC Zuidlaren 35+1
Aanvang wedstrijd: 21.30 uur |
20
AFGELAST SVZ JO13-1 - Dwingeloo JO131JM
Locatie: Sportpark De Zeijer Hoogte Aanvang wedstrijd: AFGELAST | Leider: Rolf Geerts en Jasper Emmens |
Verdere info via de leiders
20
SVZ MC1 - Dio Oosterwolde MC1
Locatie: MFA De Zeijer Hoogte Aanvang wedstrijd: 9.30 uur |
20
SVZ JO12-1-Fit Boys JO12-2
Locatie: Sportpark De Zeijer Hoogte, Zeijen Aanwezig: 9.30 uur Aanvang wedstrijd: 10.00 uur | Leider: Jorrit Veneklaas Slots |
21
Zuidlaren 2 - SVZ 2
Locatie: Sportpark De Wenakkers, Zuidlaren Aanvang wedstrijd: 10.00 uur |
24
SVZ H1 - Hoogersmilde H1
Locatie: MFA De Zeijer Hoogte Aanvang wedstrijd: 20.45 uur |
24
SPW JO12-1JM -SVZ JO12-1
Locatie: Sportpark Noord Stadskanaal Vertrek: 17.15 uur ?? Aanvang wedstrijd: 18.45 uur | Vervoer: Veneklaas Slots/Struik/Hartlief Leider: Jorrit Veneklaas Slots |
25
SVZ1 – Groninger Boys 1
Aanvang wedstrijd: 19.30 uur |
27
Waskemeer JO13-1 - SVZ JO13-1
Locatie: Sportpark 't Ald Leger veld 1, Waskemeer Aanvang wedstrijd: 11.00 uur | Leider: Rolf Geerts en Jasper Emmens |
Verdere info via de leiders
27
Actief 023-1 - SVZ 023-1
Locatie: Sportpark Actief veld 1, Eelde Aanvang wedstrijd: 14.00 uur | Leider: Jesper en Jochem |
Verdere info via de leiders
27
Sudosa Desto MC6 - SVZ MC1
Locatie: Sporthal Olympus Assen Aanvang wedstrijd: 11.00 uur |
28
SVZ 1 – Siddeburen 1
Aanvang wedstrijd: 14.00 uur |
28
SVZ 2 - Gieten 7
Locatie: Sportpark De Zeijer Hoogte Aanvang wedstrijd: 10.00 uur |