« vorige maand  vandaag  volgende maand »

MEI 2019

ZATERDAG, 4 MEI 2019

Nieuw Buinen MO17-1 - SVZ MO17-1

Locatie: Sportpark Buunerdrome, Nieuw Buinen
Aanvang wedstrijd: 13:00 uur   
Vertrek: 11:45 uur
Vervoer: Weurding, Walvius, Klijn Hesselink, Schuiten, Van dam
Scheidsrechter: NVT
Grensrechter: Weurding
Leider: Robert, Bianca

Gorecht JO11-3 - SVZ JO11-1G

Aanvang wedstrijd: 09:00 uur   
Vertrek: 08:10 uur
Vervoer: Brugging, Bonder, Kemp
Leider: Jan Schadenberg

ZATERDAG, 4 MEI 2019

SVZ JO9-1G - Haren JO9-1

Locatie: Sportpark Zeijen
Aanvang wedstrijd: 9.00 uur   
Leider: Jorrit en Karin

SVZ JO13-1M - Zuidhorn JO13-3

Locatie: Sportpark Zeijen
Aanvang wedstrijd: 9.00 uur   
Leider: Tom

Verdere info via de leider

DONDERDAG, 9 MEI 2019

Siddeburen 1 - SVZ 1

Locatie: Sportpark Ewensborg
Aanvang wedstrijd: 18.45 uur   

VRIJDAG, 10 MEI 2019

Glimmen 35+1 - SVZ 35+1

Locatie: Sportpark De Groenenberg, Glimmen
Aanvang wedstrijd: 19.30 uur   

ACV 35+1 - SVZ 35+1

Locatie: Sportpark De Groenenberg, Glimmen
Aanvang wedstrijd: 20.00 uur   

SVZ 35+1 - Rolder Boys 35+1

Locatie: Sportpark De Groenenberg, Glimmen
Aanvang wedstrijd: 20.30 uur   

ZATERDAG, 11 MEI 2019

SVZ MO17-1 - ST Gieten-Eext MO17-1

Locatie: Sportpark Zeijen
Aanvang wedstrijd: 11:15 uur   
Vertrek: 10:30 uur
Vervoer: NVT
Scheidsrechter: A. Tatar
Grensrechter: Gerben
Leider: Robert, Akkelien

SVZ JO11-1G - Tynaarlo JO11-1

Aanvang wedstrijd: 10:00 uur   
Aanwezig: 09:30 uur
Scheidsrechter: ?
Leider: Jan Schadenberg

ZATERDAG, 11 MEI 2019

SVZ JO9-1G - Achilles 1894 JO9-2

Locatie: Sportpark Zeijen
Aanvang wedstrijd: 9.00 uur   
Leider: Jorrit en Karin

Verdere info via de leiders

ZONDAG, 12 MEI 2019

SVZ 1 - Veendam 1894 1

Locatie: Sportpark Zeyen
Aanvang wedstrijd: 14:00 uur   
Wedstrijdbal aangeboden door: Hendrik Pieters, Jan Emmens, Marchienus Ananias en Jan Hingstman

SVZ 2 FC Zuidlaren 3

Locatie: ZEIJEN
Aanvang wedstrijd: 10:00 uur   
Leider: Anne en Egbert

DINSDAG, 14 MEI 2019

Gorecht JO13-2 - SVZ JO13-1M

Locatie: Sportpark De Koepel, Haren
Aanvang wedstrijd: 18.45 uur   
Leider: Tom

Verdere info via de leider

ZATERDAG, 18 MEI 2019

Assen FC MO17-1 - SVZ MO17-1

Locatie: Sportpark De Hoogspanning, Assen
Aanvang wedstrijd: 10.45 uur   
Vertrek: 10.00 uur
Vervoer: Van der Weide, Krijthe, Tukker, Brink, Fledderus
Scheidsrechter: NVT
Grensrechter: Fledderus
Leider: Robert, Bianca

Zuidlaren JO11-3 - SVZ JO11-1G

Aanvang wedstrijd: 11:00 uur   
Vertrek: 10:10 uur
Vervoer: Dagtekin, Hartlief, de Boer
Leider: Jan Schadenberg

ZATERDAG, 18 MEI 2019

FC Zuidlaren JO9-3 - SVZ JO9-1G

Locatie: Sportpark De Wenakkers, Zuidlaren
Aanvang wedstrijd: 9.00 uur   
Leider: Jorrit en Karin

Verdere info via de leiders

SVZ JO13-1M - Meeden JO13-1

Locatie: Sportpark Zeijen
Aanvang wedstrijd: 10.00 uur   
Leider: Tom

Verdere info via de leider

ZONDAG, 19 MEI 2019

SVZ 1 - LEO (Loon) 1

Locatie: Sportpark Zeyen
Aanvang wedstrijd: 14:00 uur   

Wedstrijdbal aangeboden door: Boermarke Zeijen

SVZ 2 GKC 3

Locatie: ZEIJEN
Aanvang wedstrijd: 10:00 uur   
Leider: Anne en Egbert

VRIJDAG, 24 MEI 2019

SVZ 35+1 - Rolder Boys 35+1

Locatie: Sportpark Zeijen
Aanvang wedstrijd: 19.30 uur   

Glimmen 35+1 - SVZ 35+1

Locatie: Sportpark Zeijen
Aanvang wedstrijd: 20.00 uur   

SVZ 35+1 - ACV 35+1

Locatie: Sportpark Zeijen
Aanvang wedstrijd: 20.30 uur   

ZATERDAG, 25 MEI 2019

SVZ MO17-1 - SVO BDE MO17-1

Locatie: Sportpark Zeijen
Aanvang wedstrijd: 11:00 uur   
Vertrek: 10:15 uur
Vervoer: NVT
Scheidsrechter: A. Tatar
Grensrechter: Weurding
Leider: Robert, Akkelien

ZATERDAG, 25 MEI 2019

Achilles 1894 JO9-2 - SVZ JO9-1

Locatie: Sportpark Marsdijk, Assen
Aanvang wedstrijd: 8.30 uur   
Leider: Jorrit en Karin

Verdere info via de leiders

ZONDAG, 26 MEI 2019

Bellingwolde 1 - SVZ 1

Locatie: Sportpark Bellingwolde
Aanvang wedstrijd: 14:00 uur   

Eext 3 - SVZ 2

Locatie: EEXT
Aanvang wedstrijd: 10:00 uur   
Leider: Anne en Egbert

WOENSDAG, 29 MEI 2019

SVZ MO17-1 - SPW MO17-1

Locatie: Sportpark Zeijen
Aanvang wedstrijd: 19.30 uur   
Vertrek: 18.45 uur
Vervoer: NVT
Scheidsrechter: A. Tatar
Grensrechter: Jaarsma
Leider: Robert, Akkelien

DONDERDAG, 30 MEI 2019

ST Gieten-Eext MO17-1 SVZ MO17 -1

Locatie: Sportpark de Goorns, Gieten
Aanvang wedstrijd: 19.15 uur   
Vertrek: 18.15 uur
Vervoer: Van Dam, Krijthe, Van der Vlas, Emmens, Veenstra
Scheidsrechter: NVT
Grensrechter: Emmens
Leider: Bianca, Akkelien