Agenda wedstrijden SVZ

SEPTEMBER 2021

« vorige maand  - vandaag -  volgende maand »

4

St. Rolder Boys JO12-1 - SVZ JO 12-1 (beker)

Locatie: Sportpark Boerbos, Rolde
Aanvang wedstrijd: 9.00 uur
Leider: Jorrit Veneklaas Slots

Verdere info via de leiders

4

Vv Stânfries JO13-1 - SVZ JO13-1 (beker)

Locatie: Sportpark De Steegde, Appelscha
Aanvang wedstrijd: 9.00 uur
Leider: Rolf Geerts en Jasper Emmens

Verdere info via de leiders

4

SVZ JO23-1 - SV Bedum JO23-1

Locatie: Sportpark De Zeijer Hoogte
Aanvang wedstrijd: 14.30 uur
Leider: Jesper Knol en Jochem Haverkate

Verdere info via de leiders

5

FVV 1 - SVZ 1

Aanvang wedstrijd: 14.00 uur

Bekercompetitie

11

SVZ JO12-1 - LTC JO12-3 (beker)

Locatie: Sportpark De Zeijer Hoogte, Zeijen
Aanwezig: 9.30 uur
Aanvang wedstrijd: 10.00 uur
Scheidsrechter: SVZ
Leider: Jorrit Veneklaas Slots

11

SVZ JO13-1 - Waskemeer JO13-01 (beker)

Locatie: Sportpark De Zeijer Hoogte, Zeijen
Aanvang wedstrijd: 11.30 uur
Leider: Rolf Geerts en Jasper Emmens

Verdere info via de leiders

12

SVZ 1 - Yde de Punt 1

Aanvang wedstrijd: 14.00 uur

Bekercompetitie

12

Kwiek 8 - SVZ 2

Locatie: Sportpark De Kalkwijck veld 8 Hoogezand
Aanvang wedstrijd: 9.00 uur

15

SVZ D2 - vc Oostermoer D2

Locatie: MFA De Zeijer Hoogte
Aanvang wedstrijd: 19.30 uur

16

Quinto D3 - SVZ D3

Locatie: Sporthal Börkerkoel, Westerbork
Aanvang wedstrijd: 20.30 uur

18

LEO (Loon) JO12-1 - SVZ JO12-1 (beker)

Locatie: Sportpark Marsdiek, Loon
Vertrek: 9.30 uur
Aanvang wedstrijd: 10.15 uur
Vervoer: Veneklaas Slots/Dagtekin/Hartlief
Leider: Jorrit Veneklaas Slots

Verdere info via de leiders

18

SVZ JO13-1 - BSVV JO13-1 (beker)

Locatie: Sportpark De Zeijer Hoogte, Zeijen
Aanvang wedstrijd: 11.30 uur
Leider: Rolf Geerts en Jasper Emmens

Verdere info via de leiders

18

SVZ JO23-1 - Velocitas JO23-1

Locatie: Sportpark De Zeijer Hoogte
Aanvang wedstrijd: 14.30 uur
Leider: Jesper en Jochem

Verdere info via de leiders

19

SVZ 1 - GKC 1

Aanvang wedstrijd: 14.00 uur

Bekercompetitie

19

GKC 3 - SVZ 2

Locatie: Sportpark De Hoogte Der Heide veld 1, Gasselte
Aanvang wedstrijd: 10.00 uur

24

FC Zuidlaren 35+1 - SVZ 35+1

Locatie: Sportpark De Zeijer Hoogte
Aanvang wedstrijd: 19.30 uur

24

SVZ 35+1 - Yde de Punt 35+1

Aanvang wedstrijd: 20.00 uur

24

Tynaarlo 35+1 - SVZ 35+1

Aanvang wedstrijd: 21.00 uur

24

SVZ 35+1 - VAKO 35+1

Aanvang wedstrijd: 21.30 uur

25

SVZ JO12-1 - BSVV JO12-2

Locatie: Sportpark De Zeijer Hoogte, Zeijen
Aanwezig: 9.30 uur
Aanvang wedstrijd: 10.00 uur
Scheidsrechter: SVZ
Leider: Jorrit Veneklaas Slots

25

SVZ JO13-1 - BSVV JO13-1

Locatie: Sportpark De Zeijer Hoogte
Aanvang wedstrijd: 11.30 uur
Leider: Rolf Geerts en Jasper Emmens

Verdere info via de leiders

25

SJS 023-1 - SVZ 023-1

Locatie: Sportpark Julianastraat veld 3, Stadskanaal
Aanvang wedstrijd: 12.30 uur
Leider: Jesper en Jochem

Verdere info via de leiders

26

SVZ 1 – GSAVV Forward 1

Aanvang wedstrijd: 14.00 uur

26

SVZ 2 - Annen 4

Locatie: Sportpark De Zeijer Hoogte
Aanvang wedstrijd: 10.00 uur

29

Omnigym Baggelhuizen D1 - SVZ D1

Locatie: Sporthal Schakelveld, Assen
Aanvang wedstrijd: 20.45 uur

29

SVZ D3 - Smash D4

Locatie: MFA De Zeijer Hoogte
Aanvang wedstrijd: 19.30 uur

29

SVZ H1 - sv Yde de Punt H1

Locatie: MFA De Zeijer Hoogte
Aanvang wedstrijd: 20.45 uur



Terug