Agenda wedstrijden SVZ

FEBRUARI 2019

« vorige maand  - vandaag -  volgende maand »

2

S.V.Z. DS 1 - Donitas DS 16

Locatie: MFA De Zeijer Hoogte, ZEIJEN
Aanwezig: 15.45 uur
Aanvang wedstrijd: 16.30 uur
Scheidsrechter: Erwin
Teller: Atema

2

SVZ JO11-1 - Annen JO11-2 (zaal)

Locatie: Burgemeester Lambershal, Annen
Vertrek: 15.00 uur
Aanvang wedstrijd: 15.40 uur
Vervoer: Hartlief, Scholte Aalbes, Schadenberg
Leider: Jan Schadenberg

2

BSVV JO11-1 - SVZ JO11-1 (zaal)

Locatie: Burgemeester Lambershal, Annen
Aanvang wedstrijd: 16.20 uur
Leider: Jan Schadenberg

2

Smilde '94 JO9-2 - SVZ JO9-1 (zaal)

Locatie: De Goorns, Gieten
Aanvang wedstrijd: 9.15 uur
Leider: Jorrit en Karin

Verdere info via de leiders

2

HH Combi JO9-1 - SVZ JO9-1 (zaal)

Locatie: De Goorns, Gieten
Aanvang wedstrijd: 9.45 uur
Leider: Jorrit en Karin

Verdere info via de leiders

3

Kwiek 1 - SVZ 1

Locatie: Sportpark De Kalkwijck
Aanvang wedstrijd: 14:00 uur

9

Olympia DS 7 - S.V.Z. DS 1

Locatie: Selwerd, GRONINGEN
Aanvang wedstrijd: 12.30 uur
Vervoer: Timmer, Warners, Wubs

9

SVZ MO17-1 - SVO BDE MO17-1

Locatie: Sportpark Zeijen
Vertrek: 10:30 uur
Aanvang wedstrijd: 11:15 uur
Vervoer: NVT
Scheidsrechter: A. Tatar
Grensrechter: Weurding
Leider: Robert, Akkelien

9

SVZ JO11-1G - Gieten JO 11-2

Aanwezig: 09:30 uur
Aanvang wedstrijd: 10:00 uur
Scheidsrechter: ?
Leider: Jan Schadenberg

9

Zuidhorn JO13-3 - SVZ JO13-1M

Locatie: Sportpark Johan Smitpark, Zuidhorn
Aanvang wedstrijd: 10.30 uur
Leider: Tom

Verdere info via de leider

9

SVZ JO11-1 - Gieten JO11-2

Locatie: Sportpark Zeijen
Aanvang wedstrijd: 10.00 uur
Leider: Jan Schadenberg

Verdere info via de leider

9

Annen JO9-1 - SVZ JO91G

Locatie: Sportpark De Hofakkers, Annen
Aanvang wedstrijd: 9.00 uur
Leider: Jorrit en Karin

Verdere info via de leiders

9

SVZ MO17-1 - SVOBDE MO17-1

Locatie: Sportpark Zeijen
Aanvang wedstrijd: 11.15 uur
Leider: Akkelien, Bianca en Robert

Verdere info via de leiders

10

SVZ 1 - VAKO 1

Locatie: Sportpark Zeyen
Aanvang wedstrijd: 14:00 uur

Wedstrijdbal aangeboden door: Tamminga Administratie V.O.F.
10

SVZ 2 - Nieuw Buinen 3

Locatie: ZEIJEN
Aanvang wedstrijd: 10:00 uur
Leider: Anne en Egbert

11

Rovoc 1 - SVZ D2

Aanvang wedstrijd: 20.15 uur

13

SVZ H1 - RVC Kloosterveen 1

Aanvang wedstrijd: 20.45 uur

16

Veracles DS 12 - S.V.Z. DS 1

Locatie: Koos Duppen hal (RUG), GRONINGEN
Aanvang wedstrijd: 19.30 uur
Vervoer: Atema, Dorenbos, Kuizenga

16

ZNC JO11-2G - SVZ JO11-1G

Vertrek: 09:30 uur
Aanvang wedstrijd: 10:30 uur
Vervoer: Schadenberg, Brugging, Bonder
Leider: Jan Schadenberg

16

ZNC JO11-2G - SVZ JO11-1G

Locatie: Sportpark Heiligelaan, Zuidbroek
Aanvang wedstrijd: 10.30 uur
Leider: Jan Schadenberg

Verdere info via de leider

16

SVZ JO9-1G - Glimmen JO9-1

Locatie: Sportpark Zeijen
Aanvang wedstrijd: 9.00 uur
Leider: Jorrit en Karin

Verdere info via de leiders

16

SPW MO17-1 - SVZ MO17-1

Locatie: Sportpark Noord, Stadskanaal
Aanvang wedstrijd: 11.00 uur
Leider: Akkelien, Bianca en Robert

Verdere info via de leiders

16

SVZ JO13-1M - NEC Delfzijl JO13-3

Locatie: Sportpark Zeijen
Aanvang wedstrijd: 10.00 uur
Leider: Tom

Verdere info via de leider

17

Nieuw Roden 1 - SVZ 1

Locatie: Sportpark Nieuw Roden
Aanvang wedstrijd: 14:00 uur

17

Tynaarlo 4 - SVZ 2

Locatie: TYNAARLO
Aanvang wedstrijd: 10:00 uur
Leider: Anne en Egbert

24

SVZ 1 - Muntendam 1

Locatie: Sportpark Zeyen
Aanvang wedstrijd: 14:00 uur

Wedstrijdbal aangeboden door: Bakkerij Fledderus B.V.

24

Buinen 3 - SVZ 2

Locatie: Sportpark De Woerd BUINEN
Aanvang wedstrijd: 10:00 uur
Leider: Anne en Egbert

25

HH Combi 2 - SVZ H1

Aanvang wedstrijd: 21.00 uur

26

Animo 68 2 - SVZ D1

Aanvang wedstrijd: 19.30 uur



Terug