Agenda wedstrijden SVZ

OKTOBER 2018

« vorige maand  - vandaag -  volgende maand »

3

VEB'98 1 - SVZ D3

Aanvang wedstrijd: 20.45 uur

6

SVZ JO9-1 - Annen JO9-1

Locatie: Sportpark ZEIJEN
Aanwezig: 8.30 uur
Aanvang wedstrijd: 09:00 uur
Leider: Jorrit en Karin

6

CEC JO13-2G - SVZ JO13-1M

Locatie: EMMER-COMPASCUUM
Aanvang wedstrijd: 09:00 uur
Leider: Tom

Verdere info via de leider
6

LTC JO11-2 - SVZ JO11-1G

Locatie: ASSEN
Vertrek: 08.00 uur
Aanvang wedstrijd: 08.45 uur
Vervoer: Schadenberg, Brugging,Kemp
Leider: Jan Schadenberg

0265 Onder 11 competitie (najaar)
6

Lycurgus MO17-1 - SVZ MO17-1

Locatie: GRONINGEN
Vertrek: 09:15
Aanvang wedstrijd: 10:30 uur
Vervoer: Tukker, Stenvert, Brink, De Vlas, Takens
Grensrechter: Takens
Leider: Robert, Akkelien

7

LEO (Loon) 1 - SVZ 1

Locatie: Sportpark Marsdiek
Aanvang wedstrijd: 14:00 uur

8

SVZ D2 - Sudosa Desto 2

Aanvang wedstrijd: 20.30 uur

11

Quinto 2 - SVZ D1

Aanvang wedstrijd: 20.00 uur

12

Actief 35+2 - SVZ 35 +1

Locatie: EELDE
Aanvang wedstrijd: 20:30 uur

12

SVZ 35+1 - FC Zuidlaren 35+3

Locatie: EELDE
Aanvang wedstrijd: 19:30 uur

12

SVZ 35+1 - Tynaarlo 35+1

Locatie: EELDE
Aanvang wedstrijd: 20:00 uur

13

Assen FC JO9-3 - SVZ JO9-1

Locatie: Sportpark De Hoogspanning, Assen
Vertrek: 8.15 uur
Aanvang wedstrijd: 09:00 uur
Vervoer: Brian,Veneklaas Slots,Schoenmaker
Leider: Jorrit en Karin

13

SVZ JO13-1M - Muntendam JO13-2G

Locatie: ZEIJEN
Aanvang wedstrijd: 10:00 uur
Leider: Tom

Verdere info via de leider
13

SVZ JO11-1G - Asser Boys JO11-1

Locatie: ZEIJEN
Aanwezig: 09.30 uur
Aanvang wedstrijd: 10.00 uur
Scheidsrechter: Fokke Bruinsma
Leider: Jan Schadenberg

0265 Onder 11 competitie (najaar)
13

SVZ MO17-1 - FC Assen MO17-1

Locatie: ZEIJEN
Aanwezig: 10:30
Aanvang wedstrijd: 11:15 uur
Scheidsrechter: A. Tatar
Grensrechter: Veenstra
Leider: Robert, Bianca

13

S.V.Z. DS 1 - Oryx DS 6

Locatie: MFA De Zeijer Hoogte, ZEIJEN
Aanwezig: 15.45 uur
Aanvang wedstrijd: 16.30 uur
Scheidsrechter: Erik
Teller: Warners

14

SVZ 1 - Bellingwolde 1

Locatie: Sportpark Zeyen
Aanvang wedstrijd: 14:00 uur

Wedstrijdbal aangeboden door: Stichting De Zeijer Hoogte
14

SVZ 2 - Eext 3

Locatie: ZEIJEN
Aanvang wedstrijd: 10:00 uur
Leider: Anne en Egbert

15

SVZ D3 - Surf 1

Aanvang wedstrijd: 20.30 uur

18

RVC Kloosterveen 1 - SVZ H1

Aanvang wedstrijd: 20.30 uur

18

Animo 68 5 - SVZ D2

Aanvang wedstrijd: 20.00 uur

20

Donitas DS 16 - S.V.Z. DS 1

Locatie: Koos Duppen hal (RUG), GRONINGEN
Aanvang wedstrijd: 16.00 uur
Vervoer: Takens, Timmer, Warners

20

SVZ JO9-1 - Eext JO9-1

Locatie: Sportpark Zeijen
Aanwezig: 8.30 uur
Aanvang wedstrijd: 9.00 uur
Leider: Jorrit en Karin

21

ZNC 1 - SVZ 1

Locatie: Sportpark Heiligelaan
Aanvang wedstrijd: 14:00 uur

21

GKC 3 - SVZ 2

Locatie: GASSELTE
Aanvang wedstrijd: 10:00 uur
Leider: Anne en Egbert

27

SVZ JO9-1 - LTC JO9-3

Locatie: Sportpark Zeijen
Aanwezig: 8.30 uur
Aanvang wedstrijd: 09:00 uur
Leider: Jorrit en Karin

27

Assen FC JO11-3 - SVZ JO11-1G

Locatie: ASSEN
Vertrek: 12.30 uur
Aanvang wedstrijd: 13.15 uur
Vervoer: Scholte Aalbes, Dagtekin, Bonder
Leider: Jan Schadenberg

0265 Onder 11 competitie (najaar)
27

SVZ MO17-1 - Peize MO17-1

Locatie: ZEIJEN
Aanwezig: 10:15
Aanvang wedstrijd: 11:00 uur
Scheidsrechter: A. Tatar
Grensrechter: Walvius
Leider: Robert, Akkelien

28

SVZ 1 - Siddeburen 1

Locatie: Sportpark Zeyen
Aanvang wedstrijd: 14:00 uur

Wedstrijdbal aangeboden door: Sport 2000 Van leeuwen
28

SVZ 2 - Buinerveen 3

Locatie: ZEIJEN
Aanvang wedstrijd: 10:00 uur
Leider: Anne en Egbert

31

SVZ H1 - Peelermarke 1

Aanvang wedstrijd: 20.45 uur



Terug