Programma voetbal

APRIL 2018

« vorige maand  - vandaag -  volgende maand »

1

SVZ 1 - ZNC 1

Locatie: Sportpark Zeijen
Aanvang wedstrijd: 14.00 uur

Wedstrijdbal aangeboden door: Mennega Restaurant en Catering

1

Gieten 5 - SVZ 2

Locatie: Sportpark De Goorns, Gieten
Aanvang wedstrijd: 10.00 uur
Leider: Anne, Egbert

6

SVZ VR 1 - DIVA '83 VR 3

Locatie: Sportpark Asser Boys
Aanvang wedstrijd: 19.30 uur
Leider: Lammert

Informatie via de leider

6

SVZ VR 1 - Lycurgus VR 6

Locatie: Sportpark Asser Boys
Aanvang wedstrijd: 20.00 uur
Leider: Lammert

Informatie via de leider

6

Asserboys VR 3 - SVZ VR 1

Locatie: Sportpark Asser Boys
Aanvang wedstrijd: 20.30 uur
Leider: Lammert

Informatie via de leider

7

SVZ 2 - HS'88 3

Locatie: Sportpark Zeijen
Aanvang wedstrijd: 15.00 uur
Leider: Jarno, Kenneth

7

GVAV Rapiditas JO11-5 - SVZ JO11-2

Aanvang wedstrijd: 8.45 uur
Vervoer: Scholte Aalbes/Niemeijer/Kemp
Leider: Mark/Miranda/Ilona

Verdere informatie via de leiders

7

SVZ JO13-1M - Aduard 2000 JO13-1

Aanwezig: 9.00 uur
Aanvang wedstrijd: 9.30 uur
Ouder van Dienst: v.d. Veen
Scheidsrechter: Henk
Leider: Leonie/ Hilda
Teller: Sportpark Zeijen

7

ACV JO15-4 - SVZ JO15-1G

Locatie: Sportpark Stadsbroek, Assen
Vertrek: 8.15 uur
Aanvang wedstrijd: 9.00 uur
Vervoer: Bochove, Oosterheerd, Van Dam
Grensrechter: Guus
Leider: Alex en Marian

7

SVZ MO17-1 - ACV MO17-1

Locatie: Sportpark Zeijen
Aanwezig: 12.15 uur
Aanvang wedstrijd: 13.00 uur
Grensrechter: Timmer
Leider: Akkelien, Bianca, Robert

7

LTC JO11-2 - SVZ JO11-1G

Locatie: Sportpark De Hoogte
Aanvang wedstrijd: 9.50 uur
Leider: Rolf

Verdere informatie via de leider

7

VAKO JO9-3 - SVZ JO9-1

Locatie: Sportveld De Fielliettaz Goethart, Vries
Aanvang wedstrijd: 9.00 uur
Leider: Jorrit en Karin

Verdere informatie via de leiders

8

SVZ 1 - HSC 1

Locatie: Sportpark Zeijen
Aanvang wedstrijd: 14.00 uur

Wedstrijdbal aangeboden door: Jantienus Ruinemans

8

SVZ 2 - Gieten 5

Locatie: Sportpark Zeijen
Aanvang wedstrijd: 10.00 uur
Leider: Anne, Egbert

14

SVZ 2 - SVBO 3

Locatie: Sportpark Zeyen
Aanvang wedstrijd: 15.00 uur

14

SVZ JO11-2 - Borger JO11-5

Aanwezig: 9:30 uur aanwezig
Aanvang wedstrijd: 10:00 uur
Leider: Mark/Miranda/Ilona

14

Potetos JO13-2 - SVZ JO13- 1M

Vertrek: 8.00 uur
Aanvang wedstrijd: 9.00 uur
Vervoer: Krijthe, v.d. Veen, Emmens (H)
Leider: Leonie/ Hilda
Teller: Sportpark het Noorden

14

SVZ JO15-1G - FC Zuidlaren JO15-4

Locatie: Sportpark Zeijen
Aanwezig: 11.00 uur
Aanvang wedstrijd: 11.30 uur
Scheidsrechter: Jan Kolthof
Grensrechter: Martijn
Leider: Alex en Marian

14

St. R'Boys SGO SVDB MO17-1 - SVZ MO17-1

Locatie: Sportpark Boerbos, Rolde
Vertrek: 9.15 uur
Aanvang wedstrijd: 10.15 uur
Vervoer: Weurding, Van Dam, Tukker, Klijn Hesselink
Grensrechter: Tukker
Leider: Akkelien, Bianca, Robert

14

SVZ JO11-1G - St. Gomos/Veenhuizen JO11-1

Locatie: Sportpark Zeijen
Aanvang wedstrijd: 10.00 uur
Leider: Rolf

Verdere informatie via de leider

14

SVZ JO9-1 - BSVV JO9-2G

Locatie: Sportpark Zeijen
Aanvang wedstrijd: 9.00 uur
Leider: Jorrit en Karin

Verdere informatie via de leiders

15

FC Zuidlaren 1 - SVZ 1

Locatie: Sportpark De Wenakkers
Aanvang wedstrijd: 14.00 uur

15

SVDB 2 - SVZ 2

Locatie: Sportpark de Broekstreek
Aanvang wedstrijd: 10.00 uur

17

HS'88 3 - SVZ 2 (z)

Locatie: Sportpark De Kalkwijck, Hoogezand
Aanvang wedstrijd: 18.45 uur
Leider: Jarno, Kenneth

Verdere informatie via de leiders

19

SVZ 2 - Annen 4

Locatie: Sportpark Zeijen
Aanvang wedstrijd: 18.45 uur
Leider: Anne, Egbert

Verdere informatie via de leiders

20

SVZ VR 1 - Lycurgus VR 6

Locatie: Sportpark Zeijen
Aanvang wedstrijd: 19.30 uur
Leider: Lammert

20

DIVA '83 VR 3 - SVZ VR 1

Locatie: Sportpark Zeijen
Aanvang wedstrijd: 20.00 uur
Leider: Lammert

20

SVZ VR 1 - Asser Boys VR 3

Locatie: Sportpark Zeijen
Aanvang wedstrijd: 20.30 uur
Leider: Lammert

21

SVZ 2 - Drenthina 3

Locatie: Sportpark Zeyen
Aanvang wedstrijd: 15.00 uur

21

Gorecht JO11-4 - SVZ JO11-2

Vertrek: 8:00 uur vertrek
Aanvang wedstrijd: 9:00 uur
Vervoer: Schadenberg/Bonder/Brugging
Leider: Mark/Miranda/Ilona

21

LTC JO13-4 - SVZ JO13-1M

Aanvang wedstrijd: 8.45 uur
Vervoer: Takens, Walvius, Jaarsma
Leider: Leonie/ Hilda
Teller: Sportpark De Hoogte Assen

Gewijzigd tijdstip; info via leiders

21

Asser Boys JO15-1 - SVZ JO15-1G

Locatie: Sportpark Lonerstraat, Assen
Vertrek: tijdstip wedstrijd veranderd
Aanvang wedstrijd: 10.00 uur
Vervoer: Emmens, Eisen, Brugging
Grensrechter: Erik
Leider: Alex en Marian

21

Tynaarlo MO17-1 - SVZ MO17-1

Locatie: Sportpark Tynaarlo
Aanvang wedstrijd: 9.00 uur
Vervoer: Weurding, Van Dam, Noord, Scholte Aalbes
Grensrechter: Noord
Leider: Akkelien, Bianca, Robert

Gewijzigd tijdstip; info via de leiders

21

SVZ JO11-1G - HHCombi JO11-1

Locatie: Sportpark Zeijen
Aanvang wedstrijd: 10.00 uur
Leider: Rolf

Verdere informatie via de leider

21

SVZ JO9-1 - Rolder Boys/SGO/SVDB JO9-1

Locatie: Sportpark Zeijen
Aanvang wedstrijd: 9.00 uur
Leider: Jorrit en Karin

Verdere informatie via de leiders

22

SVZ 1 - VAKO 1

Locatie: Sportpark Zeijen
Aanvang wedstrijd: 14.00 uur

Wedstrijdbal aangeboden door: Tamminga Administratie Kantoor VOF

22

SVZ 2 - LEO (Loon) 5

Locatie: Sportpark Zeijen
Aanvang wedstrijd: 10.00 uur

24

HS '88 3 - SVZ 2 (za) beker

Locatie: Sportpark De Kalkwijck, Hoogezand
Aanvang wedstrijd: 18.45 uur
Leider: Jarno, Kenneth

25

SVZ 2 - Asser Boys 6

Locatie: Sportpark Zeijen
Aanvang wedstrijd: 19.00 uur
Leider: Anne, Egbert

26

SVZ 1 - Annen 1

Locatie: Sportpark Zeijen
Aanvang wedstrijd: 19.00 uur

Wedstrijdbal aangeboden door: Stichting De Zeijer Hoogte

28

SVZ JO15-1G - BSVV JO15-1G

Locatie: Sportpark Zeijen
Aanwezig: 11.00 uur
Aanvang wedstrijd: 11.30 uur
Scheidsrechter: Jan Kolthof
Grensrechter: Guus Bochove
Leider: Alex Wildeboer en Marian Sillius

28

Aduard 2000 JO13-1 - SVZ JO13-1M

Locatie: Sportpark Aduard
Aanvang wedstrijd: 9.00 uur
Vervoer: Brink, Jaarsma, Aalders
Leider: Leonie Schuiten en Hilda Jaarsma

Gewijzigd tijdstip; info via de leiders

28

SVZ JO11-1G - FC Assen JO11-4

Locatie: Sportpark Zeijen
Aanvang wedstrijd: 10.00 uur
Leider: Rolf

Verdere informatie via de leider

28

SVZ JO9-1 - Tynaarlo JO9-3

Locatie: Sportpark Zeijen
Aanvang wedstrijd: 9.00 uur
Leider: Jorrit en Karin

Verdere informatie via de leiders

29

ZNC 1 - SVZ 1

Locatie: Sportpark Heiligelaan, Zuidbroek
Aanvang wedstrijd: 14.00 uur

29

SVZ 2 - Annen 6

Locatie: Sportpark Zeijen
Aanvang wedstrijd: 10.00 uur
Leider: Anne, Egbert



Terug