Agenda wedstrijden SVZ

NOVEMBER 2018

« vorige maand  - vandaag -  volgende maand »

1

SVZ D1 - Omnigym Baggelhuizen 3

Aanvang wedstrijd: 19.30 uur

2

SVZ 35+1 - Actief 35+2

Locatie: TYNAARLO
Aanvang wedstrijd: 19:30 uur

2

SVZ 35+1 - FC Zuidlaren 35+3

Locatie: TYNAARLO
Aanvang wedstrijd: 20:00 uur

2

Tynaarlo 35+1 - SVZ 35+1

Locatie: TYNAARLO
Aanvang wedstrijd: 20:30 uur

3

FC Zuidlaren JO9-4 - SVZ JO9-1

Locatie: Sportpark De Wenakkers, Zuidlaren
Vertrek: 8:15 uur
Aanvang wedstrijd: 9:00 uur
Vervoer: Brian, Veneklaas Slots, Struik
Leider: Jorrit en Karin

3

SVZ JO11-1G - Gorecht JO11-3

Locatie: ZEIJEN
Aanwezig: 09.30 uur
Aanvang wedstrijd: 10.00 uur
Scheidsrechter: Fokke Bruinsma
Leider: Jan Schadenberg

3

ST Tynaarlo/VAKO MO17-1 - SVZ MO17-1

Locatie: TYNAARLO
Vertrek: 8:00 uur
Aanvang wedstrijd: 9:00 uur
Vervoer: Weurding, Van Dam, Klijn Hesselink, De Vlas, Scholte Aalbes
Grensrechter: De Vlas
Leider: Robert, Bianca

3

S.V.Z. DS 1 - Olympia DS 7

Locatie: MFA De Zeijer Hoogte, ZEIJEN
Aanwezig: 15.45 uur
Aanvang wedstrijd: 16.30 uur
Scheidsrechter: Bert
Teller: Timmer

4

Annen 1 - SVZ 1

Locatie: Sportpark De Hofakkers
Aanvang wedstrijd: 14:00 uur

4

FC Zuidlaren 3 - SVZ 2

Locatie: ZUIDLAREN
Aanvang wedstrijd: 10:00 uur
Leider: Anne en Egbert

7

Omnigym Baggelhuizen 1 - SVZ D3

Aanvang wedstrijd: 20.45 uur

9

VAKO JO11-2 - SVZ JO11-1G

Locatie: VRIES
Vertrek: 17.15 uur
Aanvang wedstrijd: 18.00 uur
Vervoer: Schadenberg, Brugging, Kemp
Leider: Jan Schadenberg

B4200 Zwaluwen jeugdbeker Onder 11 poule
10

ST Rolder Boys/SGO/SVDB JO11-2 - SVZ JO11-1G

Locatie: ROLDE
Vertrek: 08.10 uur
Aanvang wedstrijd: 09.00 uur
Vervoer: Schadenberg, Brugging,Kemp
Leider: Jan Schadenberg

0265 Onder 11 competitie (najaar)

10

SVZ JO9-1 - Achilles 1894 JO9-2

Locatie: ZEIJEN
Aanvang wedstrijd: 09:00 uur
Leider: Jorrit en Karin

Verdere info via de leider

10

Meeden JO13-1 - SVZ JO13-1M

Locatie: MEEDEN
Aanvang wedstrijd: 10:30 uur
Leider: Tom

Verdere info via de leider
10

LTC MO17-1 - SVZ MO17-1

Locatie: ASSEN
Vertrek: 10:00
Aanvang wedstrijd: 11:00 uur
Vervoer: Weurding, Stenvert, Brink, Krijthe, Aalders
Grensrechter: Emmens
Leider: Robert, Akkelien

10

S.V.Z. DS 1 - Veracles DS 12

Locatie: MFA De Zeijer Hoogte, ZEIJEN
Aanwezig: 15.45 uur
Aanvang wedstrijd: 16.30 uur
Scheidsrechter: Erwin
Teller: Takens

11

Gieten 6 - SVZ 2

Locatie: GIETEN
Aanvang wedstrijd: 10:00 uur
Leider: Anne en Egbert

12

SVZ D2 - Animo 68 5

Aanvang wedstrijd: 20.30 uur

15

DES DS 3 - S.V.Z. DS 1

Locatie: Tiggelhal, TEN BOER
Aanvang wedstrijd: 19.00 uur
Vervoer: Wubs, Atema, Dorenbos

17

ST Rolder Boys/SGO/SVDB JO9-2 - SVZ JO9-1

Locatie: Sportpark Boerbos, Rolde
Vertrek: 9.15 uur
Aanvang wedstrijd: 10:15 uur
Vervoer: Brian, Veneklaas Slots, Stevens
Leider: Jorrit en Karin

17

Veendam 1894 JO13-3 - SVZ JO13-1M

Locatie: VEENDAM
Aanvang wedstrijd: 10:30 uur
Leider: Tom

Verdere info via de leider

17

SVZ JO11-1G - Gieten JO11-2

Locatie: ZEIJEN
Aanwezig: 09.30 uur
Aanvang wedstrijd: 10.00 uur
Scheidsrechter: Fokke Bruinsma
Leider: Jan Schadenberg

0265 Onder 11 competitie (najaar)
17

SVZ MO17-1 - Roden MO17-1

Locatie: ZEIJEN
Aanwezig: 10:30
Aanvang wedstrijd: 11:15 uur
Scheidsrechter: A. Tatar
Grensrechter: Jaarsma
Leider: Robert, Bianca

18

SVZ 1 - Kwiek 1

Locatie: Sportpark Zeyen
Aanvang wedstrijd: 14:00 uur

Wedstrijdbal aangeboden door: Cafe Zalencentrum Hingstman
18

SVZ 2 - VAKO 4

Locatie: ZEIJEN
Aanvang wedstrijd: 10:00 uur
Leider: Anne en Egbert

20

v.v. Peize 1 - SVZ D3

Aanvang wedstrijd: 19.15 uur

21

SVZ H1 - HH Combi 1

Aanvang wedstrijd: 20.45 uur

21

Omnigym Kloosterveen - SVZ D1

Aanvang wedstrijd: 21.00 uur

24

SVZ JO9-1 - Smilde 94 JO9-2

Locatie: Sportpark Zeijen
Aanwezig: 8.30 uur
Aanvang wedstrijd: 09:00 uur
Leider: Jorrit en Karin

24

SVZ JO13-1M - FVV JO13-1

Locatie: ZEIJEN
Aanvang wedstrijd: 10:00 uur
Leider: Tom

Verdere info via de leider

24

Tynaarlo JO11-1 - SVZ JO11-1G

Locatie: TYNAARLO
Vertrek: 10.15 uur
Aanvang wedstrijd: 11.00 uur
Vervoer: Scholte Aalbes, Dagtekin, Bonder
Leider: Jan Schadenberg

TIJD GEWIJZIGD

24

ACV MO17-2 - SVZ MO17-1

Locatie: ASSEN
Vertrek: 8.00 uur
Aanvang wedstrijd: 9.00 uur
Vervoer: Van Dam, Fledderus, Klijn Hesselink, Tukker, Walvius
Grensrechter: Fledderus
Leider: Robert, Bianca

TIJD GEWIJZIGD

24

S.V.Z. DS 1 - Kroton DS 6

Locatie: MFA De Zeijer Hoogte, ZEIJEN
Aanwezig: 15.45 uur
Aanvang wedstrijd: 16.30 uur
Scheidsrechter: Erik
Teller: Kuizinga

25

Veendam 1894 1 - SVZ 1

Locatie: Sportpark Langeleegte
Aanvang wedstrijd: 14:00 uur

27

Animo 68 1 - SVZ D2

Aanvang wedstrijd: 20.00 uur

28

Peelermarke 3 - SVZ D1

Aanvang wedstrijd: 20.15 uur



Terug