Agenda wedstrijden SVZ
NOVEMBER 2018
« vorige maand - vandaag - volgende maand »
1
SVZ D1 - Omnigym Baggelhuizen 3
Aanvang wedstrijd: 19.30 uur |
2
SVZ 35+1 - Actief 35+2
Locatie: TYNAARLO Aanvang wedstrijd: 19:30 uur |
2
SVZ 35+1 - FC Zuidlaren 35+3
Locatie: TYNAARLO Aanvang wedstrijd: 20:00 uur |
2
Tynaarlo 35+1 - SVZ 35+1
Locatie: TYNAARLO Aanvang wedstrijd: 20:30 uur |
3
FC Zuidlaren JO9-4 - SVZ JO9-1
Locatie: Sportpark De Wenakkers, Zuidlaren Vertrek: 8:15 uur Aanvang wedstrijd: 9:00 uur | Vervoer: Brian, Veneklaas Slots, Struik Leider: Jorrit en Karin |
3
SVZ JO11-1G - Gorecht JO11-3
Locatie: ZEIJEN Aanwezig: 09.30 uur Aanvang wedstrijd: 10.00 uur | Scheidsrechter: Fokke Bruinsma Leider: Jan Schadenberg |
3
ST Tynaarlo/VAKO MO17-1 - SVZ MO17-1
Locatie: TYNAARLO Vertrek: 8:00 uur Aanvang wedstrijd: 9:00 uur | Vervoer: Weurding, Van Dam, Klijn Hesselink, De Vlas, Scholte Aalbes Grensrechter: De Vlas Leider: Robert, Bianca |
3
S.V.Z. DS 1 - Olympia DS 7
Locatie: MFA De Zeijer Hoogte, ZEIJEN Aanwezig: 15.45 uur Aanvang wedstrijd: 16.30 uur | Scheidsrechter: Bert Teller: Timmer |
4
Annen 1 - SVZ 1
Locatie: Sportpark De Hofakkers Aanvang wedstrijd: 14:00 uur |
4
FC Zuidlaren 3 - SVZ 2
Locatie: ZUIDLAREN Aanvang wedstrijd: 10:00 uur | Leider: Anne en Egbert |
7
Omnigym Baggelhuizen 1 - SVZ D3
Aanvang wedstrijd: 20.45 uur |
9
VAKO JO11-2 - SVZ JO11-1G
Locatie: VRIES Vertrek: 17.15 uur Aanvang wedstrijd: 18.00 uur | Vervoer: Schadenberg, Brugging, Kemp Leider: Jan Schadenberg |
B4200 Zwaluwen jeugdbeker Onder 11 poule
10
ST Rolder Boys/SGO/SVDB JO11-2 - SVZ JO11-1G
Locatie: ROLDE Vertrek: 08.10 uur Aanvang wedstrijd: 09.00 uur | Vervoer: Schadenberg, Brugging,Kemp Leider: Jan Schadenberg |
0265 Onder 11 competitie (najaar)
10
SVZ JO9-1 - Achilles 1894 JO9-2
Locatie: ZEIJEN Aanvang wedstrijd: 09:00 uur | Leider: Jorrit en Karin |
Verdere info via de leider
10
Meeden JO13-1 - SVZ JO13-1M
Locatie: MEEDEN Aanvang wedstrijd: 10:30 uur | Leider: Tom |
Verdere info via de leider
10
LTC MO17-1 - SVZ MO17-1
Locatie: ASSEN Vertrek: 10:00 Aanvang wedstrijd: 11:00 uur | Vervoer: Weurding, Stenvert, Brink, Krijthe, Aalders Grensrechter: Emmens Leider: Robert, Akkelien |
10
S.V.Z. DS 1 - Veracles DS 12
Locatie: MFA De Zeijer Hoogte, ZEIJEN Aanwezig: 15.45 uur Aanvang wedstrijd: 16.30 uur | Scheidsrechter: Erwin Teller: Takens |
11
Gieten 6 - SVZ 2
Locatie: GIETEN Aanvang wedstrijd: 10:00 uur | Leider: Anne en Egbert |
12
SVZ D2 - Animo 68 5
Aanvang wedstrijd: 20.30 uur |
15
DES DS 3 - S.V.Z. DS 1
Locatie: Tiggelhal, TEN BOER Aanvang wedstrijd: 19.00 uur | Vervoer: Wubs, Atema, Dorenbos |
17
ST Rolder Boys/SGO/SVDB JO9-2 - SVZ JO9-1
Locatie: Sportpark Boerbos, Rolde Vertrek: 9.15 uur Aanvang wedstrijd: 10:15 uur | Vervoer: Brian, Veneklaas Slots, Stevens Leider: Jorrit en Karin |
17
Veendam 1894 JO13-3 - SVZ JO13-1M
Locatie: VEENDAM Aanvang wedstrijd: 10:30 uur | Leider: Tom |
Verdere info via de leider
17
SVZ JO11-1G - Gieten JO11-2
Locatie: ZEIJEN Aanwezig: 09.30 uur Aanvang wedstrijd: 10.00 uur | Scheidsrechter: Fokke Bruinsma Leider: Jan Schadenberg |
0265 Onder 11 competitie (najaar)
17
SVZ MO17-1 - Roden MO17-1
Locatie: ZEIJEN Aanwezig: 10:30 Aanvang wedstrijd: 11:15 uur | Scheidsrechter: A. Tatar Grensrechter: Jaarsma Leider: Robert, Bianca |
18
SVZ 1 - Kwiek 1
Locatie: Sportpark Zeyen Aanvang wedstrijd: 14:00 uur |
Wedstrijdbal aangeboden door: Cafe Zalencentrum Hingstman
20
v.v. Peize 1 - SVZ D3
Aanvang wedstrijd: 19.15 uur |
21
SVZ H1 - HH Combi 1
Aanvang wedstrijd: 20.45 uur |
21
Omnigym Kloosterveen - SVZ D1
Aanvang wedstrijd: 21.00 uur |
24
SVZ JO9-1 - Smilde 94 JO9-2
Locatie: Sportpark Zeijen Aanwezig: 8.30 uur Aanvang wedstrijd: 09:00 uur | Leider: Jorrit en Karin |
24
SVZ JO13-1M - FVV JO13-1
Locatie: ZEIJEN Aanvang wedstrijd: 10:00 uur | Leider: Tom |
Verdere info via de leider
24
Tynaarlo JO11-1 - SVZ JO11-1G
Locatie: TYNAARLO Vertrek: 10.15 uur Aanvang wedstrijd: 11.00 uur | Vervoer: Scholte Aalbes, Dagtekin, Bonder Leider: Jan Schadenberg |
TIJD GEWIJZIGD
24
ACV MO17-2 - SVZ MO17-1
Locatie: ASSEN Vertrek: 8.00 uur Aanvang wedstrijd: 9.00 uur | Vervoer: Van Dam, Fledderus, Klijn Hesselink, Tukker, Walvius Grensrechter: Fledderus Leider: Robert, Bianca |
TIJD GEWIJZIGD
24
S.V.Z. DS 1 - Kroton DS 6
Locatie: MFA De Zeijer Hoogte, ZEIJEN Aanwezig: 15.45 uur Aanvang wedstrijd: 16.30 uur | Scheidsrechter: Erik Teller: Kuizinga |
25
Veendam 1894 1 - SVZ 1
Locatie: Sportpark Langeleegte Aanvang wedstrijd: 14:00 uur |
27
Animo 68 1 - SVZ D2
Aanvang wedstrijd: 20.00 uur |
28
Peelermarke 3 - SVZ D1
Aanvang wedstrijd: 20.15 uur |