Programma voetbal
FEBRUARI 2019
« vorige maand - vandaag - volgende maand »
2
SVZ JO11-1 - Annen JO11-2 (zaal)
Locatie: Burgemeester Lambershal, Annen Vertrek: 15.00 uur Aanvang wedstrijd: 15.40 uur | Vervoer: Hartlief, Scholte Aalbes, Schadenberg Leider: Jan Schadenberg |
2
BSVV JO11-1 - SVZ JO11-1 (zaal)
Locatie: Burgemeester Lambershal, Annen Aanvang wedstrijd: 16.20 uur | Leider: Jan Schadenberg |
2
Smilde '94 JO9-2 - SVZ JO9-1 (zaal)
Locatie: De Goorns, Gieten Aanvang wedstrijd: 9.15 uur | Leider: Jorrit en Karin |
Verdere info via de leiders
2
HH Combi JO9-1 - SVZ JO9-1 (zaal)
Locatie: De Goorns, Gieten Aanvang wedstrijd: 9.45 uur | Leider: Jorrit en Karin |
Verdere info via de leiders
3
Kwiek 1 - SVZ 1
Locatie: Sportpark De Kalkwijck Aanvang wedstrijd: 14:00 uur |
9
SVZ JO11-1G - Gieten JO 11-2
Aanwezig: 09:30 uur Aanvang wedstrijd: 10:00 uur | Scheidsrechter: ? Leider: Jan Schadenberg |
9
Zuidhorn JO13-3 - SVZ JO13-1M
Locatie: Sportpark Johan Smitpark, Zuidhorn Aanvang wedstrijd: 10.30 uur | Leider: Tom |
Verdere info via de leider
9
SVZ JO11-1 - Gieten JO11-2
Locatie: Sportpark Zeijen Aanvang wedstrijd: 10.00 uur | Leider: Jan Schadenberg |
Verdere info via de leider
9
Annen JO9-1 - SVZ JO91G
Locatie: Sportpark De Hofakkers, Annen Aanvang wedstrijd: 9.00 uur | Leider: Jorrit en Karin |
Verdere info via de leiders
9
SVZ MO17-1 - SVOBDE MO17-1
Locatie: Sportpark Zeijen Aanvang wedstrijd: 11.15 uur | Leider: Akkelien, Bianca en Robert |
Verdere info via de leiders
10
SVZ 1 - VAKO 1
Locatie: Sportpark Zeyen Aanvang wedstrijd: 14:00 uur |
Wedstrijdbal aangeboden door: Tamminga Administratie V.O.F.
10
SVZ 2 - Nieuw Buinen 3
Locatie: ZEIJEN Aanvang wedstrijd: 10:00 uur | Leider: Anne en Egbert |
11
SVZ JO11-1 ? Asser Boys JO11-1
Locatie: De Zeijerhoogte Aanvang wedstrijd: 10.00 uur | Vervoer: Brian/Veneklaas Slots/Hartlief/Kemp Leider: Jorrit en Karin |
11
SVZ JO14-1 - St. Een?Veenhuizen JO14-1
Aanvang wedstrijd: 11.15 uur | Leider: Martijn Luikens, Tom Aalders |
Verdere info via de leiders
11
SVZ JO19-1 - Noordpool U.F.C JO19-1
Aanvang wedstrijd: 14.30 uur | Leider: Tom Aalders, Mark IJbema |
Verdere info via de leiders
11
SVZ MO19-1 - Gramsbergen MO19-1
Aanwezig: 11.45 uur Aanvang wedstrijd: 12.30 uur | Scheidsrechter: Adnan Grensrechter: Fledderus Leider: Robert /Bianca |
competitie
11
SVZ JO11-1 ? Asser Boys JO11-1
Locatie: De Zeijerhoogte Aanvang wedstrijd: 10.00 uur | Vervoer: Brian/Veneklaas Slots/Hartlief/Kemp Leider: Jorrit en Karin |
11
SVZ JO14-1 - St. Een Veenhuizen JO14-1
Aanvang wedstrijd: 11.15 uur | Leider: Martijn Luikens, Tom Aalders |
Verdere info via de leiders
11
SVZ MO19-1 - Gramsbergen MO19-1
Aanwezig: 11.45 uur Aanvang wedstrijd: 12.30 uur | Scheidsrechter: Adnan Grensrechter: Fledderus Leider: Robert /Bianca |
competitie
11
SVZ JO19-1 - Noordpool U.F.C JO19-1
Aanvang wedstrijd: 14.30 uur | Leider: Tom Aalders, Mark IJbema |
Verdere info via de leiders
11
SVZ MO19-1 - Gramsbergen MO19-1
Aanwezig: 11.45 uur Aanvang wedstrijd: 12.30 uur | Scheidsrechter: Adnan Grensrechter: Fledderus Leider: Robert /Bianca |
competitie
11
SVZ JO11-1 ? Asser Boys JO11-1
Locatie: De Zeijerhoogte Aanvang wedstrijd: 10.00 uur | Vervoer: Brian/Veneklaas Slots/Hartlief/Kemp Leider: Jorrit en Karin |
11
SVZ JO19-1 - Noordpool U.F.C JO19-1
Aanvang wedstrijd: 14.30 uur | Leider: Tom Aalders, Mark IJbema |
Verdere info via de leiders
11
SVZ JO14-1 - St. Een Veenhuizen JO14-1
Aanvang wedstrijd: 11.15 uur | Leider: Martijn Luikens, Tom Aalders |
Verdere info via de leiders
11
SVZ JO11-1 ? Asser Boys JO11-1
Locatie: De Zeijerhoogte Aanvang wedstrijd: 10.00 uur | Vervoer: Brian/Veneklaas Slots/Hartlief/Kemp Leider: Jorrit en Karin |
11
SVZ JO14-1 - St. Een Veenhuizen JO14-1
Aanvang wedstrijd: 11.15 uur | Leider: Martijn Luikens, Tom Aalders |
Verdere info via de leiders
11
SVZ JO19-1 - Noordpool U.F.C JO19-1
Aanvang wedstrijd: 14.30 uur | Leider: Tom Aalders, Mark IJbema |
Verdere info via de leiders
11
SVZ MO19-1 - Gramsbergen MO19-1
Aanwezig: 11.45 uur Aanvang wedstrijd: 12.30 uur | Scheidsrechter: Adnan Grensrechter: Fledderus Leider: Robert /Bianca |
competitie
16
ZNC JO11-2G - SVZ JO11-1G
Vertrek: 09:30 uur Aanvang wedstrijd: 10:30 uur | Vervoer: Schadenberg, Brugging, Bonder Leider: Jan Schadenberg |
16
ZNC JO11-2G - SVZ JO11-1G
Locatie: Sportpark Heiligelaan, Zuidbroek Aanvang wedstrijd: 10.30 uur | Leider: Jan Schadenberg |
Verdere info via de leider
16
SVZ JO9-1G - Glimmen JO9-1
Locatie: Sportpark Zeijen Aanvang wedstrijd: 9.00 uur | Leider: Jorrit en Karin |
Verdere info via de leiders
16
SPW MO17-1 - SVZ MO17-1
Locatie: Sportpark Noord, Stadskanaal Aanvang wedstrijd: 11.00 uur | Leider: Akkelien, Bianca en Robert |
Verdere info via de leiders
16
SVZ JO13-1M - NEC Delfzijl JO13-3
Locatie: Sportpark Zeijen Aanvang wedstrijd: 10.00 uur | Leider: Tom |
Verdere info via de leider
17
Nieuw Roden 1 - SVZ 1
Locatie: Sportpark Nieuw Roden Aanvang wedstrijd: 14:00 uur |
24
Buinen 3 - SVZ 2
Locatie: Sportpark De Woerd BUINEN Aanvang wedstrijd: 10:00 uur | Leider: Anne en Egbert |