Agenda wedstrijden SVZ
DECEMBER 2019
« vorige maand - vandaag - volgende maand »
1
SVZ 1 - Siddeburen 1
Aanvang wedstrijd: 14.00 uur |
De wedstrijdbal wordt aangeboden door Stichting De Zeijer Hoogte
4
SVZ H1 - Hoogersmilde H1
Locatie: MFA de Zeijerhoogte Aanvang wedstrijd: 20.45 uur |
6
SVDB D2 - SVZ D3
Locatie: Sporthal De Boerhoorn Aanvang wedstrijd: 21.15 uur |
7
Smilde 94 JO11-2 - SVZ JO11-1
Locatie: Sportpark t Kylot Aanwezig: 7.40 uur Aanvang wedstrijd: 8.30 uur | Ouder van Dienst: Brian/Veneklaas Slots/de Boer/Dagtekin Leider: Jorrit en Karin |
7
Potetos JO14-1 - SVZ JO14-1
Aanvang wedstrijd: 10.00 uur | Leider: Martijn Luikens, Tom Aalders |
Verdere info via de leiders
7
FC Zuidlaren JO19-3 - SVZ JO19-1
Aanvang wedstrijd: 11.30 uur | Leider: Tom Aalders, Mark IJbema |
Verdere info via de leiders
7
Raptim MO19-1 - SVZ MO19-1
Vertrek: 13.00 uur Aanvang wedstrijd: 14.30 uur | Vervoer: Weurding, Scholte AalBes, De Vlas, Leidster Grensrechter: Weurding Leider: Robert /Bianca |
competitie
8
Zuidlaarderveen 2 - SVZ 2
Aanvang wedstrijd: 11.00 uur | Leider: Anne en Egbert |
10
ST Tynaarlo/VAKO MO19-1 - SVZ MO19-1
Locatie: Sportpark De Spil, Tynaarlo Vertrek: 18.15 uur Aanvang wedstrijd: 19.15 uur | Vervoer: Weurding, Van der Weide, Krijthe, leidster Grensrechter: Weurding Leider: Robert /Bianca |
11
Omnigym Baggelhuizen D1 - SVZ D1
Locatie: Sportzaal Schakelveld Aanvang wedstrijd: 20.45 uur |
12
SVZ D1 - Peelermarke D5
Locatie: MFA de Zeijerhoogte Aanvang wedstrijd: 19.30 uur |
14
ACV JO11-3 - SVZ JO11-1
Locatie: Catawiki Sportpark Vertrek: 9.00 uur Aanvang wedstrijd: 9.45 uur | Vervoer: Brian/Veneklaas Slots/de Boer/Dagtekin Leider: Jorrit en Karin |
14
SJO t Hogeland JO14-1 - SVZ JO14-1
Aanvang wedstrijd: 10.30 uur | Leider: Martijn Luikens, Tom Aalders |
Verdere info via de leiders
15
Actief 1 - SVZ 1
Aanvang wedstrijd: 14.00 uur |
15
SVZ 2 - Groninger Boys 5
Aanvang wedstrijd: 10.00 uur | Leider: Anne en Egbert |
22
Peize 1 - SVZ 1
Aanvang wedstrijd: 14.00 uur |