Agenda wedstrijden SVZ
JANUARI 2019
« vorige maand - vandaag - volgende maand »
9
SVZ D3 - Peelermarke 2
Aanvang wedstrijd: 19.30 uur |
10
DIO/Bedum DS 8 - S.V.Z. DS 1
Locatie: De Beemden, BEDUM Aanvang wedstrijd: 19.15 uur | Vervoer: Warners, Wubs, Atema |
11
Roden 35+1 - SVZ 35+1
Locatie: Sportpark Yde de Punt Aanvang wedstrijd: 19.30 uur |
11
SVZ 35+1 - VEV '67 35+2
Locatie: Sportpark Yde de Punt Aanvang wedstrijd: 19.50 uur |
11
SVZ 35+1 - Yde de Punt 35+1
Locatie: Sportpark Yde de Punt Aanvang wedstrijd: 20.10 uur |
11
Gomos 35+1 - SVZ 35+1
Locatie: Sportpark Yde de Punt Aanvang wedstrijd: 20.30 uur |
11
Roden 35+1 - SVZ 35+1
Locatie: Sportpark Yde de Punt Aanvang wedstrijd: 19.30 uur |
11
SVZ 35+1 - VEV 67 35+2
Locatie: Sportpark Yde de Punt Aanvang wedstrijd: 19.50 uur |
11
SVZ 35+1 - Yde de Punt 35+1
Locatie: Sportpark Yde de Punt Aanvang wedstrijd: 20.10 uur |
11
Gomos 35+1 - SVZ 35+1
Locatie: Sportpark Yde de Punt Aanvang wedstrijd: 20.30 uur |
11
Roden 35+1 - SVZ 35+1
Locatie: Sportpark Yde de Punt Aanvang wedstrijd: 19.30 uur |
11
SVZ 35+1 - VEV 67 35+2
Locatie: Sportpark Yde de Punt Aanvang wedstrijd: 19.50 uur |
11
SVZ 35+1 - Yde de Punt 35+1
Locatie: Sportpark Yde de Punt Aanvang wedstrijd: 20.10 uur |
11
Gomos 35+1 - SVZ 35+1
Locatie: Sportpark Yde de Punt Aanvang wedstrijd: 20.30 uur |
11
Roden 35+1 - SVZ 35+1
Locatie: Sportpark Yde de Punt Aanvang wedstrijd: 19.30 uur |
11
SVZ 35+1 - VEV 67 35+2
Locatie: Sportpark Yde de Punt Aanvang wedstrijd: 19.50 uur |
11
SVZ 35+1 - Yde de Punt 35+1
Locatie: Sportpark Yde de Punt Aanvang wedstrijd: 20.10 uur |
11
Gomos 35+1 - SVZ 35+1
Locatie: Sportpark Yde de Punt Aanvang wedstrijd: 20.30 uur |
12
SVZ 1 - Siddeburen 1
Aanvang wedstrijd: 14.00 uur |
Stichting De Zeijer Hoogte
12
SVZ 1 - Siddeburen 1
Aanvang wedstrijd: 14.00 uur |
Stichting De Zeijer Hoogte
12
SVZ 1 - Siddeburen 1
Aanvang wedstrijd: 14.00 uur |
Stichting De Zeijer Hoogte
12
SVZ 2 - Marum 2
Aanvang wedstrijd: 10.00 uur | Leider: Anne en Egbert |
12
SVZ 1 - Siddeburen 1
Aanvang wedstrijd: 14.00 uur |
Stichting De Zeijer Hoogte
12
SVZ 2 - Marum 2
Aanvang wedstrijd: 10.00 uur | Leider: Anne en Egbert |
12
SVZ 2 - Marum 2
Aanvang wedstrijd: 10.00 uur | Leider: Anne en Egbert |
12
VAKO JO11-3 - SVZ JO11-1
Locatie: De Koel, Borger Vertrek: 12.30 uur Aanvang wedstrijd: 13.10 uur | Vervoer: Scholte Aalbes, Schadenberg, Kemp Leider: Jan Schadenberg |
12
HHCombi JO11-1 - SVZ JO11-1
Locatie: De Koel, Borger Aanvang wedstrijd: 14.10 uur | Leider: Jan Schadenberg |
13
SVZ 2 - Buinerveen 3
Locatie: ZEIJEN Aanvang wedstrijd: 10:00 uur | Leider: Anne en Egbert |
15
v.v. Zonnereep D1 - SVZ 2
Aanvang wedstrijd: 21.00 uur |
17
SVZ D1 - Omnigym Kloosterveen
Aanvang wedstrijd: 19.30 uur |
19
SVZ 2 - Marum 2
Aanvang wedstrijd: 10.00 uur | Leider: Anne en Egbert |
19
SVZ JO13-1 - RolderBoys JO13-2 (zaal)
Locatie: Sporthal Marsdijk, Assen Aanvang wedstrijd: 11.25 uur | Leider: Tom |
Verdere info via de leider
19
SVZ JO9-1 - Asserboys JO9-2 (zaal)
Locatie: De Boerhoorn, Rolde Aanvang wedstrijd: 15.00 uur | Leider: Jorrit en Karin |
Verdere info via de leiders
20
SVZ 2 - VAKO 4
Locatie: ZEIJEN Aanvang wedstrijd: 10:00 uur | Leider: Anne en Egbert |
21
HH Combi 1 - SVZ H1
Aanvang wedstrijd: 21.00 uur |
23
SVZ D3 - DIO 2
Aanvang wedstrijd: 19.30 uur |
24
Oryx DS 6 - S.V.Z. DS 1
Locatie: Selwerd, GRONINGEN Aanvang wedstrijd: 19.45 uur | Vervoer: Dorenbos, Kuizenga, Takens |
26
LTC JO13-2 - SVZ JO13-1 (zaal)
Locatie: Kloosterveste, Assen Aanvang wedstrijd: 13.50 uur | Leider: Tom |
Verdere info via de leider
26
SVZ JO13-1 - VAKO JO13-1 (zaal)
Locatie: Kloosterveste, Assen Aanvang wedstrijd: 15.30 uur | Leider: Tom |
Verdere info via de leider
26
Asserboys JO11-1 - SVZ JO11-1 (zaal)
Locatie: De Timp, Assen Vertrek: 12.45 uur Aanvang wedstrijd: 13.10 uur | Vervoer: Brugging, de Boer, Dagtekin Leider: Jan Schadenberg |
26
SVZ JO11-1 - HHCombi JO11-1 (zaal)
Locatie: De Timp, Assen Aanvang wedstrijd: 14.10 uur | Leider: Jan Schadenberg |