Agenda wedstrijden SVZ
OKTOBER 2021
« vorige maand - vandaag - volgende maand »
2
Dwingeloo JO13-1JM - SVZ JO13-1
Locatie: Sportpark Hulsebosch veld1, Dwingeloo Aanvang wedstrijd: 10.30 uur | Leider: Rolf Geerts en Jasper Emmens |
Verdere info via de leiders
2
SVZ 023-1 GRC Groningen 023-1
Locatie: Sportpark De Zeijer Hoogte Aanvang wedstrijd: 14.30 uur | Leider: Jesper en Jochem |
Verdere info via de leiders
2
Sudosa-Desto MC 7 - SVZ MC 1
Locatie: Sporthal Olympus Assen Aanvang wedstrijd: 9.00 uur |
3
TLC 1 – SVZ 1
Aanvang wedstrijd: 14.00 uur |
3
HSC 4 - SVZ 2
Locatie: Sportpark Henk Bruins Sappemeer veld 1 Aanvang wedstrijd: 10.00 uur |
9
SVZ JO12-1 - SJO ZVC'14 JO12
Locatie: Sportpark De Zeijer Hoogte, Zeijen Aanwezig: 9.30 uur Aanvang wedstrijd: 10.00 uur | Scheidsrechter: SVZ Leider: Jorrit Veneklaas Slots |
9
SVZ JO13-1 - Waskemeer JO13-1
Locatie: Sportpark De Zeijer Hoogte Aanvang wedstrijd: 11.30 uur | Leider: Rolf Geerts en Jasper Emmens |
Verdere info via de leiders
9
ACV 023-2 - SVZ 023-1
Locatie: Catawiki Sportpark veld 6, Assen Aanvang wedstrijd: 14.15 uur gewijzigd | Leider: Jesper en Jochem |
Verdere info via de leiders
9
SVZ MC1 - Smash MC2
Locatie: MFA De Zeijer Hoogte Aanvang wedstrijd: 9.30 uur |
10
SVZ 1 – Nieuw Roden 1
Aanvang wedstrijd: 14.00 uur |
10
SVZ 2 - Hoogezand 5
Locatie: Sportpark De Zeijer Hoogte, Zeijen Aanvang wedstrijd: 10.00 uur |
13
SVZ H1 - Hoogersmilde H1
Locatie: MFA De Zeijer Hoogte Aanvang wedstrijd: 20.45 uur |
14
SVZ D1 - sv Yde de Punt D1
Locatie: MFA De Zeijer Hoogte Aanvang wedstrijd: 19.30 uur |
15
VAKO 35+1 - SVZ 35+1
Locatie: sportpark De Fielliettaz Goethart veld 2 Vries Aanvang wedstrijd: 20.00 uur |
15
Yde de Punt 35+1 - SVZ 35+1
Locatie: Sportveld De Fielliettaz Goethart veld 1 Vries Aanvang wedstrijd: 21.00 uur |
15
SVZ 35+1 - FC Zuidlaren 35+1
Locatie: Sportveld De Fielliettaz Goethart veld 1 Vries Aanvang wedstrijd: 21.30 uur |
15
SVDB D3 - SVZ D3
Locatie: Sporthal De Boerhoorn, Rolde Aanvang wedstrijd: 21.15 uur zaal open 21.00 uur |
15
SVZ 35+1 - Tynaarlo 35+1
Locatie: Sportveld De Fielliettaz Goethart veld 1 Vries Aanvang wedstrijd: 20.30 uur |
17
ZNC 1– SVZ 1
Aanvang wedstrijd: 14.00 uur |
23
Gorecht JO13-3 - SVZ JO13-1
Locatie: Sportpark De Koepel, Haren Aanvang wedstrijd: 9.00 uur | Leider: Rolf Geerts en Jasper Emmens |
Verdere info via de leiders
24
SVZ 1 – LEO 1
Aanvang wedstrijd: 14.00 uur |
25
WVM Sport Marsdijk 2000 D1 - SVZ D2
Locatie: Sporthal Marsdijk Aanvang wedstrijd: 20.00 uur |
28
Quinto D4 - SVZ D1
Locatie: Sporthal Börkerkoel, Westerbork Aanvang wedstrijd: 20.30 uur |
29
DIO Oosterwolde MC 1 - SVZ MC1
Locatie: Laco Boekhorst Sportcomplex Oosterwolde Aanvang wedstrijd: 19.00 uur |
30
SVZ JO13-1 - vv Stânfries JO13-1
Locatie: Sportpark De Zeijer Hoogte Aanvang wedstrijd: 11.30 uur | Leider: Rolf Geerts en Jasper Emmens |
Verdere info via de leiders
30
SJO ZVC'14 JO12-2-SVZ JO12-1
Locatie: Sportpark Hoogte der Heide Vertrek: 8.45 uur Aanvang wedstrijd: 10.00 uur | Vervoer: Veneklaas Slots/ de Boer/ Stevens Leider: Jorrit Veneklaas Slots |
31
Actief 1 – SVZ 1
Aanvang wedstrijd: 14.00 uur |
31
Tynaarlo 3 - SVZ 2
Locatie: Sportpark De Spil veld 2 Tynaarlo Aanvang wedstrijd: 10.00 uur |