Agenda wedstrijden SVZ
SEPTEMBER 2021
« vorige maand - vandaag - volgende maand »
4
St. Rolder Boys JO12-1 - SVZ JO 12-1 (beker)
Locatie: Sportpark Boerbos, Rolde Aanvang wedstrijd: 9.00 uur | Leider: Jorrit Veneklaas Slots |
Verdere info via de leiders
4
Vv Stânfries JO13-1 - SVZ JO13-1 (beker)
Locatie: Sportpark De Steegde, Appelscha Aanvang wedstrijd: 9.00 uur | Leider: Rolf Geerts en Jasper Emmens |
Verdere info via de leiders
4
SVZ JO23-1 - SV Bedum JO23-1
Locatie: Sportpark De Zeijer Hoogte Aanvang wedstrijd: 14.30 uur | Leider: Jesper Knol en Jochem Haverkate |
Verdere info via de leiders
5
FVV 1 - SVZ 1
Aanvang wedstrijd: 14.00 uur |
Bekercompetitie
11
SVZ JO12-1 - LTC JO12-3 (beker)
Locatie: Sportpark De Zeijer Hoogte, Zeijen Aanwezig: 9.30 uur Aanvang wedstrijd: 10.00 uur | Scheidsrechter: SVZ Leider: Jorrit Veneklaas Slots |
11
SVZ JO13-1 - Waskemeer JO13-01 (beker)
Locatie: Sportpark De Zeijer Hoogte, Zeijen Aanvang wedstrijd: 11.30 uur | Leider: Rolf Geerts en Jasper Emmens |
Verdere info via de leiders
12
SVZ 1 - Yde de Punt 1
Aanvang wedstrijd: 14.00 uur |
Bekercompetitie
12
Kwiek 8 - SVZ 2
Locatie: Sportpark De Kalkwijck veld 8 Hoogezand Aanvang wedstrijd: 9.00 uur |
15
SVZ D2 - vc Oostermoer D2
Locatie: MFA De Zeijer Hoogte Aanvang wedstrijd: 19.30 uur |
16
Quinto D3 - SVZ D3
Locatie: Sporthal Börkerkoel, Westerbork Aanvang wedstrijd: 20.30 uur |
18
LEO (Loon) JO12-1 - SVZ JO12-1 (beker)
Locatie: Sportpark Marsdiek, Loon Vertrek: 9.30 uur Aanvang wedstrijd: 10.15 uur | Vervoer: Veneklaas Slots/Dagtekin/Hartlief Leider: Jorrit Veneklaas Slots |
Verdere info via de leiders
18
SVZ JO13-1 - BSVV JO13-1 (beker)
Locatie: Sportpark De Zeijer Hoogte, Zeijen Aanvang wedstrijd: 11.30 uur | Leider: Rolf Geerts en Jasper Emmens |
Verdere info via de leiders
18
SVZ JO23-1 - Velocitas JO23-1
Locatie: Sportpark De Zeijer Hoogte Aanvang wedstrijd: 14.30 uur | Leider: Jesper en Jochem |
Verdere info via de leiders
19
SVZ 1 - GKC 1
Aanvang wedstrijd: 14.00 uur |
Bekercompetitie
19
GKC 3 - SVZ 2
Locatie: Sportpark De Hoogte Der Heide veld 1, Gasselte Aanvang wedstrijd: 10.00 uur |
24
FC Zuidlaren 35+1 - SVZ 35+1
Locatie: Sportpark De Zeijer Hoogte Aanvang wedstrijd: 19.30 uur |
24
SVZ 35+1 - Yde de Punt 35+1
Aanvang wedstrijd: 20.00 uur |
24
Tynaarlo 35+1 - SVZ 35+1
Aanvang wedstrijd: 21.00 uur |
24
SVZ 35+1 - VAKO 35+1
Aanvang wedstrijd: 21.30 uur |
25
SVZ JO12-1 - BSVV JO12-2
Locatie: Sportpark De Zeijer Hoogte, Zeijen Aanwezig: 9.30 uur Aanvang wedstrijd: 10.00 uur | Scheidsrechter: SVZ Leider: Jorrit Veneklaas Slots |
25
SVZ JO13-1 - BSVV JO13-1
Locatie: Sportpark De Zeijer Hoogte Aanvang wedstrijd: 11.30 uur | Leider: Rolf Geerts en Jasper Emmens |
Verdere info via de leiders
25
SJS 023-1 - SVZ 023-1
Locatie: Sportpark Julianastraat veld 3, Stadskanaal Aanvang wedstrijd: 12.30 uur | Leider: Jesper en Jochem |
Verdere info via de leiders
26
SVZ 1 – GSAVV Forward 1
Aanvang wedstrijd: 14.00 uur |
26
SVZ 2 - Annen 4
Locatie: Sportpark De Zeijer Hoogte Aanvang wedstrijd: 10.00 uur |
29
SVZ D3 - Smash D4
Locatie: MFA De Zeijer Hoogte Aanvang wedstrijd: 19.30 uur |
29
SVZ H1 - sv Yde de Punt H1
Locatie: MFA De Zeijer Hoogte Aanvang wedstrijd: 20.45 uur |